ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, خبر ويژه, سوژه های داغ > فرار با لباس مبدل زنانه!!! هنر داعشی ها

فرار با لباس مبدل زنانه!!! هنر داعشی ها

شورای نجات فلوجه از دستگیری 14 نفر از عناصر گروهک دولت اسلامی عراق و شام (داعش) با لباس مبدّل خبر داد.   عبد السلام الجميلي عضو شورای نجات شهر فلوجه در استان رمادی در غرب عراق گفت: نیروهای ...

فرار با لباس مبدل زنانه!!! هنر داعشی ها

شورای نجات فلوجه از دستگیری 14 نفر از عناصر گروهک دولت اسلامی عراق و شام (داعش) با لباس مبدّل خبر داد.

 

عبد السلام الجميلي عضو شورای نجات شهر فلوجه در استان رمادی در غرب عراق گفت:

نیروهای این شورا، 14 تروریست وابسته به داعش را در حالی در منطقه حی الضباط در فلوجه بازداشت کردند که لباس مبدل زنانه به تن داشتند.

 

وی افزود: پوشیدن لباس مبدل و تغییر چهره از سوی عناصر داعش، این روزها به پدیده ای شایع تبدیل شده است.

 

به نوشته خبرگزاری “انباء العراق”، عضو شورای نجات فلوجه تاکید کرد که این عده از عناصر داعش، از درگیری های مسلحانه با نیروهای امنیتی عراق در منطقه حی الضباط فرار کرده بودند.

 

وی گفت: یکی از بازداشت شدگان، ابواسامه الموصلی نام دارد که مسؤول بمب گذاری در چهار منزل متعلق به افرادی است که درنتیجه درگیری ها، از خانه و کاشانه خود آواره شده اند.

 

 

ظاهراً این کار در بین تروریستهای بزدل متداول است. چند ماه پیش نیز سرکرده جبهة النصره را با لباس زنانه گرفتند:

 

این هم تصاویر و خبر سرکرده جبهه النصره:

سرکرده النصره با لباس زنانه به دام افتاد

سرکرده النصره با لباس زنانه به دام افتاد + عکس

سایتهای سوری و شبکه‌های اجتماعی تصاویری را از یکی از سران “جبهه النصره” منتشر کرده اند که اخیرا با لباس زنانه قصد داشت از سوریه بگریزد.

 

سرکرده النصره با لباس زنانه

این سرکرده جبهه النصره در پی تشدید درگیریهای اخیر بین گروه‌های مسلح  قصد داشت با لباس زنانه به لبنان بگریزد که در یکی از کمینهای ارتش سوریه به دام افتاد.

سایت “سوریا الان” تأکید کرد: این سرکرده النصره برای عبور از ایست وبازرسی ها در “جوسیه” لباس زنانه پوشیده و آرایش کرده بود.

وی که “ابوانس الصحابه” نام دارد، سرکرده جبهه النصره در “رقه” بود.

سرکرده النصره با لباس زنانه

این تروریست از اهالی شهر “زرقاء” در شمال پایتخت اردن است که قبلا به جای “ابوجیلبید الطوباسی” به عنوان مسئول جبهه النصره در رقه تعیین شده بود.

این سایت سوری خاطرنشان کرد: ابو انس در رقه تأکید کرده بود شهروندانی که در این شهر غذا می‌خواهند باید همسرانشان را در اختیار عناصر مسلح جبهه النصره قرار دهند.

“نبیل نعیم” مسئول سابق یکی از اردوگاه های آموزش القاعده در مصر گفته بود که سرکرده جبهه النصره از مزدوران سری “سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا است.

سایت شبکه “عراق القانون” نیز به نقل از یک منبع امنیتی عراقی گزارش داد: تروریستهای داعش برای فرار از دست نیروهای عراقی، پس از تراشیدن ریش و سبیل خود لباس زنانه پوشیده و پا به فرار گذاشته اند. این تروریستها برای دستیابی به لباسهای زنانه مغازه‌های لباس فروشی را غارت کرده اند.