ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, خبر ويژه, سوژه های داغ > شکنجه کودکان سوری در زندانهای داعش

شکنجه کودکان سوری در زندانهای داعش

شکنجه کودکان سوری در زندانهای داعش سازمان عفو بین الملل طی گزارشی اعلام کرد:شکنجه وحشیانه کودکان سوری در زندانهای مخوف داعش در گزارش صادره از سوی سازمان عفو بین الملل پرده از جنایات جدید داعش در زندان ...

شکنجه کودکان سوری در زندانهای داعش

شکنجه کودکان سوری در زندانهای داعشءاللهءمحمدءعلیءاسلامءدینءTVshiaءشیعهءمنجیءقرآنءخداء

سازمان عفو بین الملل طی گزارشی اعلام کرد:
شکنجه وحشیانه کودکان سوری در زندانهای مخوف داعش
 در گزارش صادره از سوی سازمان عفو بین الملل پرده از جنایات جدید داعش در زندان های مخفی این گروه در سوریه برداشته شد که این بار شامل شکنجه کودکان سوری و ضرب و شتم آنان در این زندان ها است.
 به گزارش اسلام تایمز، در گزارش صادره از سوی سازمان عفو بین الملل با اشاره به موضوع زندان های مخفی گروه تروریستی موسوم به “داعش” (امارت اسلامی در عراق و شام) آمده است که در این زندان ها شهروندان سوری به همراه کودکانشان تحت شکنجه های هولناک قرار می گیرند.
هچنین سازمان عفو بین الملل اعلام کرده است که تروریست های مرتبط با القاعده با نقض حقوق بشر در این زندان ها، کودکان را با ضربات شلاق شکنجه می کنند.
بر طبق این گزارش مردم در “الرقه” و در ” حلب” از نوع جدیدی از استبداد و ظلم که داعش مجری آن است، در رنج و عذاب هستند و این در حالی است که شهروندان سوری به دست این تروریست ها اعدام می شوند.
هفته نامه فلسطینی المنار در این باره می نویسد؛ “داعش” از جمله گروه های تکفیری اصلی است که علیه دولت سوریه می جنگند و عناصر این گروه تروریستی در شمال این کشور پراکنده هستند.
سازمان عفو بین الملل در گزارشی که با عنوان “حکم مخوف : تجاوزات داعش در زندانهایی در شمال سوریه” می نویسد: هفت مرکز وجود دارد که تروریستها از آن به عنوان زندان و محلی برای حبس شهروندان در این مناطق استفاده می کنند.
مدیر منطقه ای سازمان عفو بین الملل در این باره گفته است؛ آنانی که ربوده می شوند و آنانی که به دست داعش اسیر می شوند؛ از جمله کودکان هشت ساله در این زندان ها حبس می شوند و در معرض شدید ترین شکنجه ها و اقدامات وحشیانه غیر انسانی قرار می گیرند.