ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, خبر ويژه, سوژه های داغ > سركرده داعش يك قدم تا هلاکت فاصله دارد

سركرده داعش يك قدم تا هلاکت فاصله دارد

 سركرده داعش يك قدم تا هلاکت فاصله دارد وزارت کشور عراق با اعلام خبر دستیابی به تصاویر جدیدی از ابوبکر بغدادی سرکرده گروهک تروریستی داعش، از احتمال بازداشت قریب الوقوع وی خبر داد.  وزارت کشور عراق ...

 سركرده داعش يك قدم تا هلاکت فاصله دارد

سركرده داعش يك قدم تا هلاکت فاصله داردءخداءقرآنءمحمدءعلیءشیعهءاسلامءtvshiaءمهدیء

وزارت کشور عراق با اعلام خبر دستیابی به تصاویر جدیدی از ابوبکر بغدادی سرکرده گروهک تروریستی داعش، از احتمال بازداشت قریب الوقوع وی خبر داد.
 وزارت کشور عراق در بیانیه ای اعلام کرد: پس از وارد آمدن ضربات سهمگین به مقرهای اختفای تروریست ها و پراکنده شدن اعضای گروهک موسوم به داعش و دستگیری بسیاری از سرکردگان آن، نیروهای امنیتی به تصاویر جدیدی از ابوبکر بغدادی، سرکرده جنایتکار داعش دست یافته اند و پیش از این هم نامه هایی را با دستخط وی یافته بودند که به خون بی گناهان رنگین بود.
 در ادامه این بیانیه آمده است: دستیابی به این اسناد حاکی از آن است که تا قطع رأس فتنه، زمان زیادی باقی نمانده است و نیروهای امنیتی از شهروندان می خواهند، هرگونه اطلاعاتی را که می تواند این روند را تسریع کند، در اختیار مراجع ذی ربط قرار دهند.
 این در حالی است که ستاد فرماندهی عملیات بغداد چندی پیش، از هلاکت راننده ابوبکر بغدادی در منطقه طارمیه در شمال بغداد خبر داده بود.