ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۲۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > سوء استفاده از نام بازیگر معروف برای تجاوز به زن تنها

سوء استفاده از نام بازیگر معروف برای تجاوز به زن تنها

سوء استفاده از نام بازیگر معروف برای تجاوز به زن تنها به گزارش نکته نیوز : دکتر قلابی که ادعا کرده بود با شراکت بازیگر و کارگردان سرشناس طنز یک مرکز فیزیوتراپی تاسیس کرده وبه این ...

سوء استفاده از نام بازیگر معروف برای تجاوز به زن تنها

به گزارش نکته نیوز : دکتر قلابی که ادعا کرده بود با شراکت بازیگر و کارگردان سرشناس طنز یک مرکز فیزیوتراپی تاسیس کرده وبه این ترتیب زن تنها را فریب داده بود، دیروز غیرعلنی محاکمه شد.سوء استفاده از نام بازیگر معروف برای تجاوز به زن تنها

 سوء-استفاده-نام-بازیگر-معروف-تج

قضات دادگاه این مرد را به زندان Prison و شلاق Whip محکوم کردند.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از بهمن ماه سال 94 به دنبال شکایت یک زن تنها در دستور کار پلیس Police قرار گرفت. این زن به ماموران گفت: من بعد از جدایی از همسرم به تنهایی در آپارتمانم زندگی می کنم و چون ماساژور هستم به صورت خصوصی یا در باشگاههای بدنسازی کار می کردم و زندگی بدی نداشتم تا اینکه مدتی پیش با مرد جوانی که خودش را پزشک فیزیوتراپ معرفی کرده بود آشنا شدم. مرد جوان که ادعا می کرد با شراکت یک بازیگر Actor مشهور مرکز فیزیوتراپی تاسیس کرده و بازیگر سرشناس اسپانسکر وی شده است به من پیشنهاد همکاری داد.

زن جوان ادامه داد: من هم چون به کارم علاقمند بودم خیلی زود پیشنهاد او را پذیرفتم و برای صحبت درباره کار او را به خانه ام دعوت کردم. چون مدتی بود پاهایم به شدت درد می کرد از دکتر فیزیوتراپ کمک خواستم و او پس از معاینه قرصی به من داد که بعد از خودردن آن بیهوش شد و وقتی به هوش آمدم متوجه شدم این دکتر مرا آزار داده است.

این زن گفت: صبح روز بعد به وزارت بهداشت و قوه قضاییه مراجعه کردم و پس از پیگیری های بسیار متوجه شدم مرد شیاد پزشک نبوده و هیچ رابطه همکاری نیز با بازیگر و کارگردان سرشناس طنز نداشته است. او با چاپ کارت ویزیت جعلی مرا فریب داده بود. به دنبال شکایت این زن ردیابی پزشک قلابی آغاز و وی بازداشت شد اما آزار زن جوان را انکار کرد.

وی دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران غیرعلنی و پشت درهای بسته محاکمه شد و ادعا کرد زن جوان به خواست خودش با وی ارتباط برقرار کرده است.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و وی را از اتهام تجاوز Rape به عنف تبرئه و وی را به 99 ضربه شلاق و به خاطر غصب عنوان به یک سال و نیم زندان محکوم کرد.