انگار ابوبکر بغدادی قصد مردن ندارد!!! Reviewed by Momizat on . ابوبکر بغدادی سرکرده داعش زنده است! یک مسئول کرد اعلام کرد که ابوبکر بغدادی سرکرده داعش زنده و در جنوب رقه است.در ادامه این مطلب از بخش خبری و سیاسی نکته نیوز ه ابوبکر بغدادی سرکرده داعش زنده است! یک مسئول کرد اعلام کرد که ابوبکر بغدادی سرکرده داعش زنده و در جنوب رقه است.در ادامه این مطلب از بخش خبری و سیاسی نکته نیوز ه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » خبر ويژه » انگار ابوبکر بغدادی قصد مردن ندارد!!!

انگار ابوبکر بغدادی قصد مردن ندارد!!!

ابوبکر بغدادی

ابوبکر بغدادی سرکرده داعش زنده است!

یک مسئول کرد اعلام کرد که ابوبکر بغدادی سرکرده داعش زنده و در جنوب رقه است.در ادامه این مطلب از بخش خبری و سیاسی نکته نیوز همراه ما باشید.

_______________نکته نیوز_______________

ابوبکر بغدادی زنده و در رقه است

یـک مسئول کرد اعــلــام کرد که سرکرده داعـــش زنده و در جنوب رقــه است.

لاهور طالبانی، رئیس سازمـــان اطلـــاعـــات اقلیــم کردستان عراق به خبرگزاری رویترز گفت که ابوبکر بغدادی، سرکــردهداعــش به احتمال 99 درصد زنده اسـت و در جنوب رقــه به سر می برد.

ابوبکر بغدادی

ابوبکر بغدادی

ابوبکر بغدادی زنده است

پـیـــش از این نیز مدیـــر کل اطــلـاعــات و مبــارزه با تروریـــسـم وزارت کشور عراق در گفت وگو با روزنــامـــه الصبــاح عراق اعـلام کرده بود که ابوبکـر بغدادی زنـده اســـت و در خارج از شهر رقـه پنهان شده اســت.

روسیــه، ایران و سوریـه هر یک ثابــت کرده انـد که البــغــدادی صد در صد مرده است در حالـی که آمـــریـکا هنوز موضع نهــایـی خود را درباره سرنوشت بغــدادی اعـلام نکرده اسـت و می گوید نمــی توان ایـــن مساله را تایـیـد کند.

انگار ابوبکر بغـدادی قصد مردن ندارد!!!

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1175

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.