ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > کارگر میان سالی که درون چاه 140 متری افتاد اما زنده ماند!!! + تصاویر

کارگر میان سالی که درون چاه 140 متری افتاد اما زنده ماند!!! + تصاویر

سقوط یک کارگر به چاه 140 متری در غرب تهران مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قدس از نجات معجزه آسای کارگر میان سال، درون چاه 140 متری با عرض نیم متری خبر داد.با ما در این مطلب ...

کارگر میان سالی که درون چاه 140 متری افتاد اما زنده ماند!!!

سقوط یک کارگر به چاه 140 متری در غرب تهران

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قدس از نجات معجزه آسای کارگر میان سال، درون چاه 140 متری با عرض نیم متری خبر داد.با ما در این مطلب از نکته نیوز همراه باشید.

نجات جان کارگری که داخل چاه افتاده بود

نـیروهای امـــداد و نجـــات با رعــایت نکات ایــمـنی وارد شده و فرد مذکور را از داخل چاه نجـــات داده و برای انتقــال به بیـــمارسـتان، تحویل اورژانـــس دادنـــد.

علی رزاقـی با بیـان ایــن افـــزود:عصــر سه شنبـــه طی تمـــاس با سامـانه 125 آتـــش نشــانـی شهرداری قدس (واقـــع در غرب تهران) خبـــر سقوط یک کارگــر چاه کن به داخل چاه 140 متری اطـــلــاع داده شد.

پس از دریـافت ایـــن پیـــام، کارکـــنــان امــداد و نجـات ایــستـــگــاه 4 آتش نشـــانـی شهـرداری قدس، در مدت زمان 2 دقـیـقــه خود را به محل حادثه رســانــدنـــد.

همزمان نیروهای کمــکـــی از ایسـتــگــاه یکـــم آتش نشانی شهــرداری قدس نیز بلافاصــلـه به تیـم امــداد و نجات ایــستگــاه چهارم پیوستنــد.

پس از بررســـی های اولیـه مشــخص شد فرد مذکور پس از ورود به داخـل چاه به علــت پارگی و رهـا شدن سیم «بوکسل» و به انـــتهــای چاه سقوط می کند.

نیروهای امـداد و نجات با رعایت نکــات ایــمنی وارد شده و فرد مذکور را از داخل چاه نجات داده و برای انـــتقال به بیمارســـتــان، تحویل اورژانس دادند.

کارگر میان سالی که درون چاه 140 متری افتاد اما زنده ماند!!! کارگر میان سالی که درون چاه 140 متری افتاد اما زنده ماند!!!

کارگر میان سالی که درون چاه 140 متری افتاد اما زنده ماند!!!