ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > تغییر ساعت کار ادارات و موسسات در ماه میهمانی خدا

تغییر ساعت کار ادارات و موسسات در ماه میهمانی خدا

ساعت کار ادارات در ماه رمضان 96 ساعت کار ادارات در ماه رمضان 96 هنوز به طور رسمی اعلام نشده اما احتمالا تا ساعت 14 کاهش میابد.، برخی شنیده ها حکایت از آن دارد که ساعت ...

ساعت کار ادارات در ماه رمضان 96

ساعت کار ادارات در ماه رمضان 96

ساعت کار ادارات در ماه رمضان 96 هنوز به طور رسمی اعلام نشده اما احتمالا تا ساعت 14 کاهش میابد.، برخی شنیده ها حکایت از آن دارد که ساعت کار ادرات در ماه رمضان تا ساعت 14 کاهش می یابد، البته هنوز هیچ یک از مسئولان دولتی این موضوع را تایید نکرده است.

ساعت کار ادارات در ماه رمضان

یکی از موضوعات با اهمیت با شروع ماه مبارک رمضان تغییر ساعت کار به شمار می آید که تعیین کننده آن مسئولین مربوطه در ارگان ها هستند.

به همین منظور تغییر ساعت کاری برخی از ارگان ها در ماه مبارک رمضان به شرح زیر است:

بانک پاسارگاد

روابط عمومی بانک پاسارگاد اعلام کرد کلیه شعبه های این بانک در تهران و شهرستان ها، در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 8 صبح الی 16 بعدازظهر و در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 صبح الی 12:30 بعدازظهر، کلیه خدمات بانکی را اعم از ریالی و ارزی به مشتریان عزیز ارایه می دهند.

مجلس شورای اسلامی

محمد علی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره ساعت کار کمیسیون های تخصصی مجلس نیز در ماه مبارک رمضان، گفت:ساعت کار مجلس در ماه مبارک رمضان با یک ساعت تغییر و از ساعت 9 صبح الی 13 بعداز ظهر و ساعت کار کمیسیون های تخصصی مجلس در ماه رمضان از ساعت 14 ظهر الی 166 بعد ازظهر است.

ساعت کار ادارات در ماه رمضان 96

طرح ترافیک

حسن عابدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره تدابیر ترافیکی پلیس برای ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد:ساعت پایان طرح زوج و فرد در ایام ماه مبارک رمضان با دو ساعت کاهش به ساعت 17 رسیده است. بنابراین طرح ترافیک و زوج و فرد در ایام ماه مبارک رمضان هر دو در روزهای غیر تعطیل هفته به استثنای پنجشنبه ها از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 17 ادامه خواهد داشت و در روزهای پنجشنبه نیز در ساعت 13:30 به پایان می رسد.

بانک سامان

روابط عمومی بانک سامان اعلام کرد ساعت کاری شعب بانک سامان در استان های تهران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی، قم، البرز، اردبیل و شهر اهواز به صورت یک سره از ساعت 8 تا 15:30 خواهد بود. این شعب در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 تا 12:30 فعال هستند. شعبه هایپراستار تهران در این مدت از ساعت 8 تا 17:30 و در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 تا ساعت 12:30 ارایه خدمت می کند.

نانوایان

قاسم زراعتکار رئیس اتحادیه نانوایان سنتی اعلام کرد ر ایام ماه مبارک رمضان همه نانوایی های سنتی در سه شیفت فعال هستند و تنها در ساعات ابتدایی صبح به دلیل کم بودن مشتری، میزان پخت نان کاهش می یابد اما از ساعت 14 تا پس از افطار فعال می شوند.
وی ادامه داد:گرچه پس از افطار تا سحر نانوایی ها تقریبا تعطیل می شوند اما برخی از نانوایی های سنتی لواش یک ساعت قبل از سحر نیز مجددا فعال می شوند تا مردم بتوانند برای سحر نیز نان تازه تهیه کنند.

ساعت کار سینماها

فرجی مدیر کل دفتر سینمای حرفه ای گفت:سالن های سینما در طرح ویژه ماه مبارک رمضان پس از افطار کار خود را شروع می کنند و 2 ساعت قبل از اذان صبح به کار خود پایان خواهند داد.

ساعت کار ادارات در ماه رمضان کاهش میابد؟