ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > همدست جدید بابک زنجانی در چنگال قانون است؛به زودی تصمیمات لازم را اتخاذ می گردد

همدست جدید بابک زنجانی در چنگال قانون است؛به زودی تصمیمات لازم را اتخاذ می گردد

همدست بابک زنجانی دستگیر شد همدست جدید بابک زنجانی دستگیر شده است و مرجع قضایی برای او و دیگر همدستان بابک زنجانی هم تصمیمات لازم را اتخاذ خواهند کرد.با ما در مجله نکته نیوز همراه باشید. غلامحسین ...

همدست بابک زنجانی دستگیر شد

همدست بابک زنجانی دستگیر شد

همدست جدید بابک زنجانی دستگیر شده است و مرجع قضایی برای او و دیگر همدستان بابک زنجانی هم تصمیمات لازم را اتخاذ خواهند کرد.با ما در مجله نکته نیوز همراه باشید.

غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری تهران در تشریح آخرین وضعیت پرونده همدست جدید بابـک زنجانی گفت:یکی از متهمان این پرونده که در فرآیند قضایی اولیه و زمان رسیدگی به اتهامات بابک زنجانی و همدستانش دستگیر نشده بود، بعد از این قضایا دستگیر شد و تحقیقات در این رابطه تکمیل یافت.

اسماعیلی اضافه کرد:در تحقیقات تکمیلی از این فرد اطلاعات خوب و مفیدی دریافت شد که در سرنوشت و تصمیم قضایی تاثیرگذار است و مرجع قضایی برای دیگر همدستان بابک زنـجانی هم تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

همدست بابک زنجانی دستگیر شد

وی در رابطه با آخرین وضعیت این پرونده نیز افزود:در این پرونده بخشی از دادنامه از سوی دیوان عالی کشور نقض شده است که به اعتبار ارجاع به شعبه هم عرض در شعبه رسیدگی می شود.

رئیس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد:این موضوع باعث شد که فرآیند رسیدگی به این پرونده بعد از ارجاع به شعبه هم عرض طولانی شود و ان شا… مبتنی بر اطلاعات جدید و تحقیقات تکمیلی تصمیم خوبی را اتخاذ خواهیم کرد.