ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > محموله عظیم مشروبات الکلی با ارزش نزدیک به 200 میلیون تومان در کرج

محموله عظیم مشروبات الکلی با ارزش نزدیک به 200 میلیون تومان در کرج

کشف محموله مشروبات الکلی در کرج یک محموله بزرگ مشروبات الکلی با ارزش نزدیک به 200 میلیون تومان توسط ماموران پلیس استان البرز کشف و ضبط کنند.با ما در نکته نیوز همراه باشید. قاسم خورشیدی با اشاره ...

محموله عظیم مشروبات الکلی با ارزش نزدیک به 200 میلیون تومان در کرج

کشف محموله مشروبات الکلی در کرج

یک محموله بزرگ مشروبات الکلی با ارزش نزدیک به 200 میلیون تومان توسط ماموران پلیس استان البرز کشف و ضبط کنند.با ما در نکته نیوز همراه باشید.

قاسم خورشیدی با اشاره به کشف یک محموله مشـروبات الکلی در استان البرز، اظهار داشت:با توجه به اقدامات اطلاعاتی انجام شده و تلاش های نیروهای انتظامی، ماموران پلیس موفق شدند یک کامیونت حامل مشروبات الکلی را در استان البرز شناسایی و کشف کنند.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود:ماموران پلیس پس از شناسایی این کامیونت اقدام به متوقف کردن آن کردند که پس از توقف خودرو، راننده و همراه آن با دیدن ماموران پلیس، اقدام به فرار کردند.

وی ادامه داد:ماموران پلیس با تحت تعقیب قرار دادن راننده کامیونت و فرد همراهش موفق شدند راننده این کامیونت را دستگیر کنند ولی همراه وی همچنان متواری است.

خورشیدی گفت:پس از توقف کامیونت و بررسی بار آن، ماموران 1700 بطر و قوطی مشروبات الکلی را به ارزش تقریبی 1855 میلیون تومان را کشف و ضبط کردند که پس از تشکیل پرونده برای این متهمان این محموله قاچاق، متهم دستگیر شده به همراه پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.