ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۲:۵۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فیلم و کلیپ و صوت, مذهبي > هلاکت پزشک اسرائیلی عضو داعش در سوریه + عکس

هلاکت پزشک اسرائیلی عضو داعش در سوریه + عکس

    سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی موسوم به "شین بت"، یکشنبه گذشته در بیانیه ای، کشته شدن یک عرب‌ اسرائیلی به نام "عثمان ابوالقیعان"، در ماه اوت (شهریور) گذشته، هنگام نبرد در کنار عناصر داعش در ...

307

 

 

سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی موسوم به “شین بت”، یکشنبه گذشته در بیانیه ای، کشته شدن یک عرب‌ اسرائیلی به نام “عثمان ابوالقیعان”، در ماه اوت (شهریور) گذشته، هنگام نبرد در کنار عناصر داعش در سوریه را تایید کرد.

بنا بر اعلام دیده بان حقوق بشر سوریه، این سازمان در بیانیه خود، با ابراز نگرانی از شرکت اتباع اسرائیل در دوره های آموزش نظامی و آشنایی آنان با باورهای تندروانه جهادی، در خصوص احتمال انجام اقدامات تروریستی بر ضد “اسرائیل” توسط این افراد ابراز نگرانی کرده است.

نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی در ماه اوریل (اردیبهشت) گذشته، برادر عثمان ابوالقیعان موسوم به “ادریس” را به اتهام کمک به برادر و یکی از بستگانش برای رفتن به سوریه، بازداشت کرده بودند.

مقامات رژیم صهیونیستی، حضور دست کم 30 تن از اتباع این رژیم در جمع گروه های تندرو و مسلح حاضر در سوریه را تایید کرده اند.

ابراز نگرانی صهیونیست ها از اقدامات تروریستی گروهک های تندرو در حالی است که تاکنون بارها تصاویر و فیلم های مربوط به درمان تروریست‌های زخمی در بیمارستان های رژیم صهیونیستی و عیادت نخست وزیر این رژیم از تروریست ها، منتشر شده است.