ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۱۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / مذهبي > محمد مهدی بیگی بهترین موذن کشور+تصویر

محمد مهدی بیگی بهترین موذن کشور+تصویر

«محمد‌مهدی بیگی» به مقام نخست مسابقات سراسری اذان در مقطع شکوفه‌ها دست یافت. بیگی سال گذشته مقام نخست این مسابقات در رشته تلاوت را کسب کرده بود. محمد‌مهدی بیگی بنا بر این گزارش آیین اختتامیه سی‌و‌ششمین دوره مسابقات سراسری ...

«محمد‌مهدی بیگی» به مقام نخست مسابقات سراسری اذان در مقطع شکوفه‌ها دست یافت. بیگی سال گذشته مقام نخست این مسابقات در رشته تلاوت را کسب کرده بود.

13930624000773_PhotoL

محمد‌مهدی بیگی

بنا بر این گزارش آیین اختتامیه سی‌و‌ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مقطع شکوفه‌ها ساعت 10 روز سه‌شنبه 25 شهریورماه 1393 با حضور حجت‌الاسلام «علی محمدی» رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات موسسه نهال و بذر شهر کرج برگزار می‌شود و حضور در آن برای عموم آزاد است.

مرحله نهایی این مسابقات در رشته‌های تلاوت و حفظ بعد از ظهر امروز با حضور برترین‌های این رقابت‌ها در مجتمع دشت بهشت برگزار و آیین اختتامیه صبح فردا با تجلیل از نفرات برتر در سالن مؤسسه نهال و بذر کرج به نشانی کرج، بلوار کارخانه قند برگزار می‌شود.

این مسابقات بعد از ظهر فردا با رقابت شکوفه‌های دختر ادامه یافته و این دوره از مسابقات پنج‌شنبه با معرفی برترین دختران قرآنی کشور به پایان می‌رسد.

دور قبل این مسابقات بهمن‌ماه 1392 در تالار فرهنگ تهران برگزار شد که «محمد‌مهدی بیگی» و «رضا نژادتبریزی» به مقام نخست رشته‌های تلاوت و حفظ این دوره از مسابقات دست یافتند.