ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۱۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / مذهبي > کاهش 50 هزار تومانی هزینه سفر به عتبات

کاهش 50 هزار تومانی هزینه سفر به عتبات

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز دور جدید اعزام زائران به عتبات از امروز خبر داد و گفت: هزینه این دوره نسبت به دوره قبل حدود ۵۰ هزار تومان کاهش یافته است.       به ...

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز دور جدید اعزام زائران به عتبات از امروز خبر داد و گفت: هزینه این دوره نسبت به دوره قبل حدود ۵۰ هزار تومان کاهش یافته است.

 

29969-48586
 
 
به گزارش نکته نیوز، مسعود اخوان در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: اعزام زائران به عتبات عالیات عراق از روز دوشنبه در تمامی استانها شروع شده است و متقاضیانی که برای این دوره ثبت نام کرده اند می توانند از امروز تا ۲۲ آذرماه به عتبات مشرف شوند.
 
 
وی با اشاره به اینکه هزینه سفر در این دوره کاهش داشته است ، تاکید کرد: روند کاهشی هزینه عتبات عالیات از دو دوره قبل آغاز شده است بطوریکه در این دوره نیز هزینه سفر  نسبت به دوره قبل حدود ۵۰ هزار تومان کم شده است.
 
 
مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از انجام ۵۳ پرواز در هفته برای سفر به عتبات خبر داد و گفت: روزانه حدود ۵ هزار نفر به عتبات عالیات از طریق مرزهای زمینی و هوایی اعزام می شوند که البته به مناسبت روز عرفه اعزام زائران افزایش پیدا می کند.
 
 
اخوان با اشاره به اینکه در دوره جدید ۱۰۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند، گفت: پس از اعزام تمامی زائران ثبت نام برای دوره بعد اعزامها آغاز می شود.