ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۵۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, ورزش > هشدار زیدان به بازیکنانش/هنوز کار تمام نشده است

هشدار زیدان به بازیکنانش/هنوز کار تمام نشده است

هشدار زیدان به بازیکنانش/هنوز کار تمام نشده است سرمربی فرانسوی مربی رئال مادرید با وجود پیروزی ۳-۱ تیمش مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا به بازیکنان خود هشدار داد که هنوز کار تمام نشده است. به گزارش ...

هشدار زیدان به بازیکنانش/هنوز کار تمام نشده است

هشدار زیدان به بازیکنانش/هنوز کار تمام نشده است

سرمربی فرانسوی مربی رئال مادرید با وجود پیروزی ۳-۱ تیمش مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا به بازیکنان خود هشدار داد که هنوز کار تمام نشده است.

به گزارش نکته نیوز:

در ادامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته رئال مادرید میزبان ناپولی بود که این دیدار با پیروزی ۳-۱ مادریدی ها به پایان رسید.اما زیدان معتقد است هنوز تیمش صعود نکرده و بازی تمام نشده است.
هشدار زیدان به بازیکنانش/هنوز کار تمام نشده است
او پس از بازی به خبرنگاران گفت:
ما یک بازی بسیار خوبی انجام دادیم، نمی دانم آیا این بهترین بازی بود  که ما اخیرا انجام داده ایم یا نه ، اما شروع عالی داشتیم.
حیف شد که گل خوردیم، اما ما اوضاع را سر و سامان دادیم ،گل زدیم و بازی را به نفع خود برگرداندیم. فکر می کنم نتیجه  عادلانه بود.
حالا به ما به ناپل خواهیم رفت که مسابقه سختی است و بازی هنوز به پایان نرسیده است.ما باید به آنجا برویم و با استفاده از برتری ۳-۱ کار را تمام کنیم.
زیدان افزود:  شدت عمل و تمرکزمان بسیار بالا بود و این برای ما مهم است. در مقابل یک حریف خوب که بازیکنان خوبی دارد شما باید اینطور باشید.
رئال با این پیروزی در ۳۴ بازی اروپایی خانگی در ۲۹ مسابقه به پیروزی رسیده است.