ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۸:۰۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سوژه های داغ, ورزش > گفته های علیرضا منصوریان قبل از شروع دربی

گفته های علیرضا منصوریان قبل از شروع دربی

سرمربی استقلال در آستانه دربی گفت: پرسپولیس و استقلال به فرم خوبی رسیده اند. امیدوارم دربی برای ما نقطه عطفی باشد. علیرضا منصوریان علیرضا منصوریان درباره برگزاری ضیافت مشترک استقلال و پرسپولیس گفت: دربی برای هر دو ...

سرمربی استقلال در آستانه دربی گفت: پرسپولیس و استقلال به فرم خوبی رسیده اند. امیدوارم دربی برای ما نقطه عطفی باشد.

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان درباره برگزاری ضیافت مشترک استقلال و پرسپولیس گفت: دربی برای هر دو تیم مهم است.اطمینان دارم بازی قشنگی از آب در می آید.پرسپولیس و استقلال به فرم خوبی رسیده اند.
او ادامه داد: ما با پرسپولیس در بحث اسپانسر مشترک المنافع هستیم. پس از ۱۵ سال استقلال و پرسپولیس به شرایط خوبی در بحث اسپانسرینگ رسیده اند. امیدوارم در آسیا هم ما را تنها نگذارند.این پتانسیل هست که از بین ۴ نماینده ایران در آسیا یکی از تیم ها فینالیست شوند.

علیرضا منصوریان

 منصوریان گفت: بازی با السد ۱۲۰ دقیقه ای شد و خیلی نفس گیر بود. دیروز ما به ساق پایمان فکر نکردیم و فقط به فوتبال ایران می اندیشیدیم. اصلا هم به بازی پرسپولیس فکر نمی کردیم. ماه اسفند و فروردین و اردیبهشت ماههای فوتبالی کشور هستند.
او درباره بازی های خوب استقلال گفت: کم کم به بلوغ تاکتیکی رسیده ایم. امیدوارم دربی برای ما نقطه عطفی باشد.
منصوریان درباره نتیجه دربی گفت:این بازی قابل پیش بینی نیست.برای پرسپولیس هم کری نمی خوانیم و فقط در داخل مستطیل سبز حرف می زنیم.

نکته نیوز