ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۰:۰۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی, ورزش > کُری خواندن مهاجم استقلال برای پریسپولیس / ۲ بر صفر یا ۳ بر صفر می بریم

کُری خواندن مهاجم استقلال برای پریسپولیس / ۲ بر صفر یا ۳ بر صفر می بریم

کُری خواندن مهاجم استقلال برای پریسپولیس / ۲ بر صفر یا ۳ بر صفر می بریم کُری خواندن مهاجم استقلال برای پریسپولیس. به گزارش نکته نیوز: مهاجم تیم استقلال گفت:دستم پس از بازی السد ۴-۳ بخیه خورد. علی قربانی ...

کُری خواندن مهاجم استقلال برای پریسپولیس / 2 بر صفر یا 3 بر صفر می بریم

کُری خواندن مهاجم استقلال برای پریسپولیس / ۲ بر صفر یا ۳ بر صفر می بریم

کُری خواندن مهاجم استقلال برای پریسپولیس.

به گزارش نکته نیوز:

مهاجم تیم استقلال گفت:دستم پس از بازی السد ۴-۳ بخیه خورد.
علی قربانی درگفتگو با کاپ،درباره انتقادات به برگزاری ضیافت مشترک استقلال و پرسپولیس در آستانه دربی ۸۴ اظهار داشت: این دور هم جمع شدنها خیلی تاثیرگذار است. با هم رفیق هستیم و به نظرم خیلی خوب است که بازیکنان دو تیم قبل از دربی در کنار هم جمع شدند.
وی درباره بازی با السد بیان داشت: سه شنبه مقابل السد یک گل زدم که آفساید شد. حتما قسمت این بود که در یک بازی دیگر گل بزنم. اما خدا را شکر بازی را بردیم.
مهاجم استقلال درباره دربی و میزان آمادگی خود برای این مسابقه گفت: به طور حتم بازی سختی است. خدا را شکر که به شرایط خوب بازگشتیم. دربی شرایط خاص خود را دارد و کری بین هواداران را دارد اما امیدوارم بازی با برد ما تمام شود.

کُری خواندن مهاجم استقلال برای پریسپولیس / 2 بر صفر یا 3 بر صفر می بریم

وی درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی بیان داشت: فکر می کنم ما ۲ بر صفر یا ۳ بر صفرمی بریم.

مهاجم استقلال درباره اینکه آیا شرایط حضور در میدان را پیدا می کند یا نه گفت:دستم پس از بازی السد ۴-۳ بخیه خورد اما امیدوارم به بازی برسم.

قربانی درباره اینکه آیا به حضور در تیم ملی امیدوار است یا نه اظهار داشت:تمام تلاشم را می کنم که نظر کی روش را جلب کنم و به تیم ملی برسم.