ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > برتری قاطعانه پرسپولیس مقابل فولاد + جدول لیگ برتر

برتری قاطعانه پرسپولیس مقابل فولاد + جدول لیگ برتر

برتری قاطعانه پرسپولیس مقابل فولاد + جدول لیگ برتر این دیدار با ۲۰ دقیقه تاخیر، از ساعت ۱۵:۲۰ در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد.برتری قاطعانه پرسپولیس مقابل فولاد + جدول لیگ برتر ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد ...

برتری قاطعانه پرسپولیس مقابل فولاد + جدول لیگ برتر

این دیدار با ۲۰ دقیقه تاخیر، از ساعت ۱۵:۲۰ در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد.برتری قاطعانه پرسپولیس مقابل فولاد + جدول لیگ برتر

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان(۸۹- حمیدرضا طاهرخانی)، سروش رفیعی(۷۴- سامان نریمان جهان)، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی(۸۷- ولادیمیر پریموف).

ترکیب فولاد: وحید طالب لو، سروش سعیدی، ایوب والی، عبدالله کرمی، سینا مریدی، حمید بوحمدان، احمد عبدالله زاده(۵۲- ارنست انفو)، ماتیاس چاگو، عبدالله ناصری(رشید فرخی ۷۰)، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری.

دقایق حساس نیمه اول:

(گل اول پرسپولیس) دقیقه ۲: پرتاب ارسالی وحید امیری با تاثیر طارمی روی توپ و ضربه سر اشتباه عبدالله کرمی تبدیل به گل به خودی او و گل اول پرسپولیس شد.

دقیقه ۳: ضد حمله فولادی ها از جناح راست می رفت تا با ضربه ساسان انصاری تبدیل به گل شود که توپ با اختلاف ناچیز از بالای دروازه به بیرون رفت.

(گل دوم پرسپولیس) دقیقه ۱۲: روی اشتباه دوباره مدافعان و البته کار تیمی خوب پرسپولیسی ها، وحید امیری موفق شد دومین گل تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۱۹: روی فرار ساسان انصاری، این بازیکن صاحب توپ شد و می توانست دروازه پرسپولیس را باز کند اما توپش پس از برخورد به دفاع به بیرانوند رسید.

دقیقه ۲۷: کرنر ارسالی فولادی ها، با حرکت خوب شریفات در محوطه جریمه و شوت او همراه بود که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۰: ارسال زیبای سروش رفیعی از جناح راست با ضربه آکروباتیک فوق العاده مهدی طارمی همراه بود که توپ بعد از برخورد به دیرک دروازه به بیرون رفت.

 

 دقایق حساس نیمه دوم:

(گل سوم پرسپولیس)دقیقه ۴۹: ارسال طارمی روی دروازه فولاد با اشتباه طالبلو و ضربه علیپور تبدیل به گل سوم پرسپولیس شد.

دقیقه ۶۰: ساسان انصاری در موقعیتی ایده آل در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که ضربه او را بیرانوند به سختی مهار و در ادامه دفاع پرسپولیس جمع کرد.

دقیقه ۶۵: اشتباهات مکرر مدافعان فولاد با حرکت عالی سروش رفیعی همراه بود که ۴ بازیکن این تیم را پشت سر گذاشت اما ضربه نهایی اش از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۸: شوت مسلمان با واکنش عجیب طالبلو میتوانست حتی تبدیل به گل چهارم پرسپولیس شود اما در نهایت خود او در دو مرحله توپ را جمع کرد.

دقیقه ۷۰: پرسپولیس باز هم توسط مهدی طارمی به گل رسید اما داور این صحنه اعلام آفساید کرد.

لیگ برتر ایران

رتبه تیم بازی برد تساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ پرسپولیس ۱۷ ۱۱ ۵ ۱ ۲۲ ۵ ۱۷ ۳۸
۲ تراکتورسازی ۱۷ ۹ ۷ ۱ ۲۷ ۱۳ ۱۴ ۳۴
۳ ذوب آهن ۱۷ ۸ ۵ ۴ ۲۴ ۱۳ ۱۱ ۲۹
۴ سپاهان ۱۷ ۷ ۵ ۵ ۲۲ ۱۹ ۳ ۲۶
۵ پیکان ۱۷ ۶ ۸ ۳ ۱۹ ۱۷ ۲ ۲۶
۶ استقلال ۱۷ ۶ ۷ ۴ ۲۰ ۱۶ ۴ ۲۵
۷ گسترش فولاد ۱۷ ۵ ۹ ۳ ۱۶ ۱۳ ۳ ۲۴
۸ فولاد ۱۷ ۵ ۸ ۴ ۲۱ ۱۹ ۲ ۲۳
۹ نفت تهران ۱۷ ۶ ۵ ۶ ۲۱ ۲۲ ۲۳
۱۰ استقلال خوزستان ۱۷ ۵ ۶ ۶ ۲۰ ۲۱ ۲۱
۱۱ نفت آبادان ۱۷ ۵ ۵ ۷ ۱۸ ۲۲ ۲۰
۱۲ پدیده ۱۷ ۳ ۹ ۵ ۱۵ ۲۱ ۱۸
۱۳ سیاه جامگان ۱۷ ۳ ۶ ۸ ۱۲ ۲۲ -۱۰ ۱۵
۱۴ سایپا ۱۷ ۲ ۸ ۷ ۱۲ ۱۹ ۱۴
۱۵ صبای قم ۱۷ ۲ ۶ ۹ ۱۲ ۲۳ -۱۱ ۱۲
۱۶ ماشین سازی ۱۷ ۱ ۵ ۱۱ ۱۲ ۲۸ -۱۶ ۸