ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۲۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > جنجال پیامک منصور پورحیدری این بار در برنامه نود

جنجال پیامک منصور پورحیدری این بار در برنامه نود

مجله اینترنتی نکته نیوز : ارسال پیامک برای ادای دین به پدر استقلال، این بار برای مجری برنامه ۹۰ حاشیه‌ساز شد.   عادل فردوسی پور اگرچه در طول برنامه دوشنبه شب ۹۰ تلاش زیادی کرد تا ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : ارسال پیامک برای ادای دین به پدر استقلال، این بار برای مجری برنامه ۹۰ حاشیه‌ساز شد.
عادل فردوسی پور منصور پورحیدری برنامه 90 جنجال پیامکی برنامه 90 و حاشیه سازی جدید برای فردوسی پور

  عادل فردوسی پور اگرچه در طول برنامه دوشنبه شب ۹۰ تلاش زیادی کرد تا بگوید شرکت در نظرسنجی ۹۰ برای منصورخان پورحیدری برای کسب درآمد نیست اما باز هم سوژه فضای مجازی شد.

او هر چند ثانیه یک بار تاکید می کرد این کار تنها برای ادای احترام به این عزیز تازه درگذشته است و تنها پول یک پیامت ۱۰ تا ۱۵ تومانی هزینه دارد. او حتی بارها درباره این گفت که اگر کسی نمی خواهد همین پول هم به حساب مخابرات بریزد از طریق اپلیکیشن برنامه اقدام کند که کاملا رایگان است.

اما در همان طول برنامه کلی توئیت بامزه فارسی درباره این نوع ادای احترام های اینترنتی نوشته شد. یکی از آنها توئیت محمدرضا نصیری در انتقاد از این سبک ادای احترام به بزرگان بود. اینکه مثلا با فرستادن عدد ۲ برای منصورخان به او ادای دین شود و باعث شادی روح این عزیز از دست رفته شوند.

این عبارتی بود که فردوسی پور مدام تکرارش می کرد و نصیری در این باره توئیت کرده بود: «حتما شماره ۲ را پیامک کنید چون اگر خدای ناکرده عدد یک را بفرستید ممکن است باعث رنجش روح مرحوم شود.»