ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۸:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > تعویض رونالدو به قیمت جدایی این بازیکن از رئال دارد تمام میشود

تعویض رونالدو به قیمت جدایی این بازیکن از رئال دارد تمام میشود

مجله اینترنتی نکته نیوز : احتمال اینکه کریستیانو رونالدو از رئال مادرید جدا شود، حالا بیشتر از تابستانی شده است که پشت سر گذاشته ایم. اوضاع برای رونالدو در رئال خوب پیش می رفت و او ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : احتمال اینکه کریستیانو رونالدو از رئال مادرید جدا شود، حالا بیشتر از تابستانی شده است که پشت سر گذاشته ایم.
اوضاع برای رونالدو در رئال خوب پیش می رفت و او در مصاحبه های متعددی، از تمایل خود و باشگاه برای تمدید قرارداد سخن می گفت اما یک تعویض در دقیقه ۷۱ بازی با لاس پالماس کافی بود تا وضعیت روحی فوق ستاره پرتغالی دگرگون شود.

androidonlinenewsimage-aspx
رونالدو از سوی زیدان در بازی مقابل لاس پالماس تعویض شد و دوربین ها او را روی نیمکت در حال گفتن این جملات شکار کردند:” چرا من؟ من که برای به ثمر رسیدن گل دوم همه کار کردم و….” در ادامه یکی دو ناسزا نیز از دهان رونالدو خارج شد. در هر صورت فعلا برای رونالدو اوضاع خیلی خوب پیش نمی رود و باید دید واکنش او در بازی امشب برابر دورتموند چه خواهد بود.
طبق گزارش آ.اس، در بنگاه های شرط بندی اروپا حالا شانس جدایی رونالدو از رئال در تابستان آینده بیشتر شده است. احتمال پیوستن او به تیمی در لیگ انگلیس ۲٫۷۵ به ۱، احتمال رفتن او به تیمی در لیگ های معتبر اروپایی نیز ۲٫۷۵ به ۱ و شانس بازگشت او به منچستریونایتد ۶ به ۱ پیش بینی شده است. احتمال اینکه رونالدو به سیتی برود ۷ به ۱ و احتمال اینکه او در نقل و انتقالات زمستانی رئال را ترک کند، ۱۴ به ۱ تخمین زده شده است.