ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۲:۴۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > شب تلخ بارسلونا با مصدومیت مسی و تساوی برابر اتلتیکو پایان یافت

شب تلخ بارسلونا با مصدومیت مسی و تساوی برابر اتلتیکو پایان یافت

مجله اینترنتی نکته نیوز : فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در دیدار چهارشنبه شب برابر آتلتیکو مادرید مصدوم شد و به ناچار زمین بازی را ترک کرد. به گزارش وب سایت نود، لیونل مسی در حالیکه بیش ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در دیدار چهارشنبه شب برابر آتلتیکو مادرید مصدوم شد و به ناچار زمین بازی را ترک کرد.

به گزارش وب سایت نود، لیونل مسی در حالیکه بیش از ۳۰ دقیقه به پایان بازی مانده بود، به خاطر آسیب دیدگی نتوانست به بازی ادامه دهد و جای خود را به آردا توران داد. پس از بازی آندرس اینیستا گفت همه از این اتفاق ناراحت و بسیار غمگین هستند.

۰۹edd7ec9b78bbd6dbf5d93b659da01e_240_150_cropcenter

لیونل مسی که چند هفته پیش به علت مصدومیت دیدار آرژانتین برابر ونزوئلا در مرحله انتخابی جام جهانی را از دست داده بود، در کمتر از یک ماه باز هم گرفتار آسیب دیدگی شد تا کاسه صبرش لبریز شود؛ از اینرو مسی به لحاظ روحی روزهای سختی را سپری می کند. آندرس اینیستا که سازنده تک گل بارسا در دیدار با آتلتیکو بود، در گفتگو با شبکه MoviStar Plus درباره وضعیت نامشخص مصدومیت مسی گفت:

نمی دانم چه اتفاقی برای او افتاده؛ امیدوارم مصدومیت او خیلی جدی نباشد. بوسکتس هم دچار سرما خوردگی شدید شده اما وضعیت مسی بدتر است. گاهی اوقات اتفاقی رخ می دهد که اصلاً نمی توانید در مورد آن حرفی بزنید. مصدومیت مسی فقط به خاطر بدشانسی پیش آمد.

در روزی که رئال مادرید به عنوان اصلی ترین رقیب بارسا نیز برابر ویارئال به تساوی دست یافت و دو امتیاز حساس را از دست داد، کاتالانها هم نتوانستند برتری شان در برابر دیگر تیم مادریدی حفظ کنند و آنها هم فقط به یک امتیاز از این دیدار بسنده کردند. اینیستا در پایان بازی با اذعان به خستگی مفرط بازیکنان بارسلونا، علت این وضعیت را اینگونه شرح داد:

امروز بازی بسیار دشواری داشتیم. آتلتیکو همیشه حریف سرسختی برای ما بوده و در دفاع بسیار عالی کار می کنند. آنها روی صحنه گل بسیار خوب کار کردند اما در هر صورت از دست رفتن دو امتیاز این دیدار خانگی برای ما بسیار سخت و آزار دهنده بود. در چنین بازی هایی، ثانیه ها تعیین کننده سرنوشت بازی هستند. امشب می توانستیم فرصت های بیشتری خلق کنیم، اما آتلتیکو بسیار جنگنده و پرتلاش ظاهر شد.