ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > رفتار عجیب این روزهای رضاییان : اگر شرایط اینگونه باشد از پرسپولیس میروم

رفتار عجیب این روزهای رضاییان : اگر شرایط اینگونه باشد از پرسپولیس میروم

مجله اینترنتی نکته نیوز : رفتاری که رضاییان با برانکو انجام داد و برای مدتی تلفن او را جواب نداده و حتی قراردادش با پرسپولیس را یکطرفه فسخ کرد به مراتب بدتر از رفتار‌های گابریل ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : رفتاری که رضاییان با برانکو انجام داد و برای مدتی تلفن او را جواب نداده و حتی قراردادش با پرسپولیس را یکطرفه فسخ کرد به مراتب بدتر از رفتار‌های گابریل و نوراللهی بود.
خیلی‌ها فکر می‌کردند برگ برنده برانکو ایوانکوویچ در دربی رامین رضاییان باشد و این بازیکن اولین بازی خود برای پرسپولیس در فصل جدید را در این مسابقه انجام دهد، اما برانکو خلاف این موضوع عمل کرد.

هواداران پرسپولیس در دربی از دقیقه ۶۰ بازی شروع به تشویق رضاییان کردند، اما آنها خیلی زود توسط لیدرها توجیه شدند که تشویق رضاییان یعنی تخریب حسین ماهینی و به این خاطر بعد از چند دقیقه ساکت شدند.

برانکو برای اینکه باب میل هواداران عمل کرده باشد رضاییان را از روی نیمکت بلند کرد اما با تعویض سوم پرسپولیس، تصاویر تلویزیونی نشان می داد رضاییان به شدت از بازی نکردن شاکی است و این عصبانیت تنها به خاطر نیمکت نشینی نیست.

در این لحظه قیافه شماره ۲۷ پرسپولیس دیدنی بود. او با صورت سرخ شده راهی رختکن شد و حرف‌های دلش را با برخی همبازیانش زد. تصور اینکه برانکو چنین کاری را با رضاییان کند چندان عجیب نبود.

پیش از این هم مطرح شده بود که برانکو قصد ندارد حالا حالاها به رضاییان میدان دهد، اما حمایت عجیب مسئولان باشگاه پرسپولیس از این بازیکن این ذهنیت را ایجاد کرد که شاید رضاییان در دربی فیکس شود.

رضاییان در پایان دربی به برخی همبازیانش گفته است که کاملاً متوجه شده برانکو قصد خراب کردنش را دارد و برخی در این زمینه به او هشدار لازم را داده بودند. اگر قرار باشد این وضع ادامه پیدا کند محال است در تیم بمانم. قبل از سفر به اصفهان با طاهری صحبت خواهم کرد تا حداقل او پادرمیانی کند و مقابل سپاهان بازی کنم.

برانکو پیش از این در مورد گابریل برزیلی و احمد نوراللهی نشان داده است که اتقات تلخ را به راحتی فراموش نمی‌کند. گابریل یک بار به تعویضش واکنش نشان داد و در ادامه برانکو جوری با او رفتار کرد که این برزیلی خودش خواستار جدایی از پرسپولیس شد. نوراللهی هم از زمانی که در بازی برگشت پرسپولیس و سپاهان (لیگ پانزدهم) در بین دو نیمه به نشانه اعتراض به تعویضش ورزشگاه زادی را ترک کرد، دیگر جایی در ترکیب اصلی پرسپولیس نداشت.

رفتاری که رضاییان با برانکو انجام داد و برای مدتی تلفن او را جواب نداده و حتی قراردادش با پرسپولیس را یکطرفه فسخ کرد به مراتب بدتر از رفتار‌های گابریل و نوراللهی بود.

با این شرایط بعید است برانکو حالا حالاها از رضاییان در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند. او خیلی شانس بیاورد در بازی‌های پرسپولیس به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بیاید. هر چند برانکو تا الان فقط رضاییان را از روی نیمکت بلند کرده و خواسته بدنش را برای ورود به میدان گرم کند!

مرد کروات نیمکت پرسپولیس در عین خوش اخلاقی بسیار منضبط و روی اصول حرکت می کند و کافی است بازیکنی در تیمش بخواهد خلاف میل او رفتار کند، آن وقت است که دیگر شانس بازگشت دوباره وی به شرایط قبل خیلی سخت خواهد شد. با این تفاسیر این احتمال وجود دارد رضاییان در تعطیلات پیش روی فصل راهی تیم دیگری شود.

هفت صبح