ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۱۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > بعد دربی در رختکن پرسپولیس چه اتفاقی بین برانکو و رضاییان افتاد ؟

بعد دربی در رختکن پرسپولیس چه اتفاقی بین برانکو و رضاییان افتاد ؟

مجله اینترنتی نکته نیوز : مدافع راست تیم ملی که تصور می کرد سرمربی کروات پرسپولیس ماجرای سفرش به ترکیه را فراموش کرده، ۹۰ دقیقه روی نیمکت پرسپولیس نشست و حتی یک دقیقه هم برابر ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : مدافع راست تیم ملی که تصور می کرد سرمربی کروات پرسپولیس ماجرای سفرش به ترکیه را فراموش کرده، ۹۰ دقیقه روی نیمکت پرسپولیس نشست و حتی یک دقیقه هم برابر استقلال بازی نکرد.
برانکو ایوانکوویچ خشم برانکو از رضاییان در رختکن پرسپولیس و عقب نشینی رامین

خیلی ها در ورزشگاه آزادی معتقد بودند که حق رامین رضاییان حداقل ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بازی در دربی بوده است. هر چه نباشد رضاییان در دربی قبلی گل زده و در تیم ملی هم بازیکن فیکس به شمار می رود.

با این حال برانکو ایوانکوویچ نظر دیگری داشت و تصمیم گرفت مثل بازی با تراکتورسازی، رضاییان را به نیمکت پیچ و مهره کند!

تقریبا تمام عکاسانی که در دقایق پایانی بازی پرسپولیس و استقلال کنار زمین بودند، به چشم خود دیدند وقتی برانکو سومین بازیکن تعویضی تیمش را فرا خواند و رضاییان فهمید حتی یک دقیقه هم به او در دربی بازی نمی رسد، رامین با ناراحتی و اخم کاور خود را درآورد و زمزمه کنان در حال خروج از ورزشگاه بود.

او که به شدت ناراحت بود، زیر لب غرولند می کرد: «دیگر شورش را در آورده است!» این بازیکن اسمی از کسی نیاورد اما همه متوجه شدند منظورش کیست!

این مدافع راست ملی پوش حتی نمی خواست وارد رختکن پس از بازی پرسپولیس شود اما در نهایت با وساطت مهدی طارمی دوست صمیمی اش و توصیه محمود خوردبین کوتاه آمد و به رختکن رفت.

گویا برانکو در رختکن در از طریق یکی از همکاران خود متوجه دلخوری رضاییان می شود و بلافاصله به یکی از مدیران پرسپولیس که در رختکن حضور داشت، می گوید همین الان به علی اکبر طاهری بگویید من صبح شنبه مصاحبه می کنم و هواداران را در جریان می گذارم که من رامین را با وجود اشتباه بزرگی که داشت، بخشیدم اما او حالا از این که روی نیمکت می نشیند، ناراحت است!

تهدید برانکو به گوش رامین رسید و او در صفحه شخصی خود ادعا کرد هیچ مشکلی با نیمکت نشینی ندارد. احتمالا آن که اخم کرده بود، اصغر رضاییان است، نه رامین!