ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۶:۳۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی بر اثر شکستگی گردن حین مسابقه درگذشت / کام ورزش ایران تلخ شد

بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی بر اثر شکستگی گردن حین مسابقه درگذشت / کام ورزش ایران تلخ شد

مجله اینترنتی نکته نیوز : تنها عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران در پانزدهمین دوره بازیهای المپیک پس از سانحه‌ای که برای او در طول مسابقه بوجود آمد درگذشت. دلیل فوت این ورزشکار شکستگی از ناحیه ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : تنها عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران در پانزدهمین دوره بازیهای المپیک پس از سانحه‌ای که برای او در طول مسابقه بوجود آمد درگذشت. دلیل فوت این ورزشکار شکستگی از ناحیه گردن عنوان شده است.

androidonlinenewsimage-aspx
بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان که در رقابت‎های جاده روز شنبه به دلیل سانحه از دور رقابت‎های این رشته کنار رفته و به بیمارستان منتقل شده بود، پس از چند ساعت بستری بودن در درگذشت.
گلبارنژاد در یک شیب تند دچار سانحه شد و به بیمارستان منتقل شد اما شدت صدمه ای که به وی وارد شده بود به حدی بود که شامگاه شنبه به دیار باقی شتافت. شکستگی گردن به عنوان دلیل اصلی فوت گلبارنژاد اعلام شده است.
این خبر در آخرین روز از پانزدهمین دوره بازیهای پارالمپیک کام ورزش ایران را تلخ کرد.
گروه ورزشی خبرگزاری مهر با ابراز تاسف از این اتفاق تلخ، مصیبت وارده را به خانواده گلبارنژاد و جامعه ورزش کشور تسلیت می گوید.