ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > اسم کدام بازیکن فوتبال در اینترنت بیشتر سرچ میشود

اسم کدام بازیکن فوتبال در اینترنت بیشتر سرچ میشود

مجله اینترنتی نکته نیوز : نام زلاتان ایبراهیموویچ بیش از همه بازیکنان دیگر لیگ برتری در جهان در سال ۲۰۱۶ سرچ شده است. گوگل اعلام کرد نام زلاتان ایبراهیموویچ از تمام بازیکنان لیگ برتری در جهان ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : نام زلاتان ایبراهیموویچ بیش از همه بازیکنان دیگر لیگ برتری در جهان در سال ۲۰۱۶ سرچ شده است.
گوگل اعلام کرد نام زلاتان ایبراهیموویچ از تمام بازیکنان لیگ برتری در جهان بیشتر سرچ شده است. این مهاجم ۳۴ ساله از پاری سن ژرمن راهی منچستریونایتد شد و در این تیم نیز مانند دوران حضورش در پاری سن ژرمن خوش درخشید.
این بازیکن در ۳۶ کشور از ۱۲۰ کشور جهان در صدر اسامی سرچ شده بازیکنان در لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است. روسیه، قسمت های عمده ای از اسکاندیناوی و اکثر کشورهای آسیایی از جمله کشورهایی هستند که نام زلاتان را بیش از هر بازیکن دیگری سرچ کردند.

androidonlinenewsimage-aspx
بعد از زلاتان ایبراهیموویچ، نام پل پوگبا در رده دوم قرار دارد که در ۲۹ کشور جهان بیشترین آمار سرچ را داشته است. خیلی از کشورهای آفریقایی و کانادا و استرالیا از جمله کشورهایی هستند که پوگبا را بیش از هر بازیکن دیگری سرچ کردند.
پدرو در هفت کشور، جیمی واردی در سه کشور و مسوت اوزیل در دو کشور، از جمله دیگر بازیکنان هستند که در رده های بعدی قرار گرفتند و عده ای دیگر از جمله خوان ماتا، هنریک مخیتاریان و فیلیپه کوتینیو نیز دیگر بازیکنانی هستند که در یک کشور بیشترین سرچ را داشتند.
در ایران نیز مثل خیلی دیگر از کشورهای آسیایی نام زلاتان ایبراهیموویچ بیشتر از بقیه بازیکنان لیگ برتری سرچ شده است.