ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۱:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > پروین در آستانه دربی در تمرینات پرسپولیس حاضر شد و با بازیکنان و مربی صحبت کرد

پروین در آستانه دربی در تمرینات پرسپولیس حاضر شد و با بازیکنان و مربی صحبت کرد

مجله اینترنتی نکته نیوز : علی پروین پیشکسوت نامدار باشگاه پرسپولیس امروز در محل تمرین این تیم حاضر شد تا به سرخ‌پوشان در آستانه دربی ۸۳ روحیه بدهد. پروین در این حضور دقایقی با مهدی ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : علی پروین پیشکسوت نامدار باشگاه پرسپولیس امروز در محل تمرین این تیم حاضر شد تا به سرخ‌پوشان در آستانه دربی ۸۳ روحیه بدهد.
پروین در این حضور دقایقی با مهدی طارمی، رامین رضائیان و علیرضا بیرانوند به صورت اختصاصی به گفت‌وگو پرداخت.
این پیشکسوت نامدار به بیرانوند گفت که تو دروازه‌بان خوبی هستی و اگر قدر خودت را بدانی می‌توانی ۱۰ سال دروازه‌بان پرسپولیس و حتی تیم ملی باشی.
بیرانوند هم از پروین بابت حضورش در تمرین پرسپولیس تشکر کرد و به او گفت که با حضورش در تمرین به سرخ‌پوشان در آستانه دربی روحیه داده است.
وی که از قسمت‌های مختلف ورزشگاه محل تمرین بازدید می‌کرد همچنین دقایقی با برانکو به صحبت پرداخت.

androidonlinenewsimage-aspx


پروین به سرمربی کروات پرسپولیس گفت که تیم خوبی دارید و قطعاً می‌توانید از دربی دست پر بیرون بیاید. سوت آغاز بازی را که زدند برای زدن گل حمله کنید تا خیال ما را راحت کنید. من کار فنی و شخصیت شما را دوست دارم و می‌دانم که تیم خوبی ساخته‌اید. ما از شما انتظار داریم که پرسپولیس یک نتیجه خوب در دربی به دست بیاورد.
برانکو هم در این حضور ضمن تشکر از پروین بابت آمدنش به تمرین به پروین گفت که استقلال ۱۰ ملی‌پوش سابق و فعلی دارد و تیم خوبی دارند و هیچ نگاهی به جایگاه آنها در جدول نمی‌کنیم.
پروین هم در پاسخ به این صحبت‌های برانکو گفت که شما هم در دربی خوب بازی کنید و حریف را دست کم نگیرید. من نزدیک به ۵۰ سال کنار پرسپولیس هستم و این تیم را مثل بچه‌ خودم بزرگ کردم.
پیشکسوت نامدار پرسپولیس در ادامه با بازیکنان جوان این تیم خوش‌وبش کرد و از برانکو بابت جوانگرایی در پرسپولیس قدردانی کرد.