ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۳:۴۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > آیا رضاییان در دربی حضور خواهد داشت ؟

آیا رضاییان در دربی حضور خواهد داشت ؟

مجله اینترنتی نکته نیوز : برانکو ایوانکوویچ که در ۵ بازی اخیر عملکرد دفاعی تیمش را با حضور سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری و علیرضا بیرانوند مناسب دیده، قصد تغییر برای ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : برانکو ایوانکوویچ که در ۵ بازی اخیر عملکرد دفاعی تیمش را با حضور سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری و علیرضا بیرانوند مناسب دیده، قصد تغییر برای دیدار حساس برابر استقلال تهران را در شرایط عادی نخواهد داشت.

این مساله می تواند به معنای ادامه نیمکت نشینی رامین رضاییان و محمد امین آرام طبع تلقی شود و دو بازیکن دفاعی جناح راست و چپ پرسپولیس در این بازی حساس هم نیمکت نشین خواهند بود.

رضاییان که در دو دربی رفت و برگشت در فصل گذشته عملکرد مثبتی از خود به جا گذاشته با توجه به دوری از تمرینات پرسپولیس و در حالی که پیش از دیدار برابر تراکتور به این تیم اضافه شده، در این بازی نیز نیمکت نشین خواهد شد و باید منتظر فرصتی در ادامه بازی باشد.

%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%86%da%a9%d9%88

رضاییان در فصل گذشته روی گل منجر به تساوی با شوت خود تاثیرگذار شد و در بازی برگشت نیز یکی از گل های تیمش را به ثبت رساند. او اما اکنون با توجه به آمادگی بالای حسین ماهینی و عملکرد مناسب او در خط دفاعی و همچنین دوری از تمرینات و اردوی سرخپوشان باید نیمکت نشینی را تحمل کند.

آرام طبع نیز که با توجه به تغییر پست محمد انصاری برای حضور در دفاع چپ پرسپولیس به این تیم اضافه شده بود، پیش از آغاز فصل دچار مصدومیت شد و جای خود را به محسن ربیع خواه داد. اکنون عملکرد دفاعی پرسپولیس به گونه ای بوده که برانکو ایوانکوویچ از شرایط کاملا راضی به نظر می رسد و این شانس حضور آرام طبع را نیز کاهش داده است.