ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۹:۵۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > دربی مرگ و زندگی برای منصوریان / جانشین منصوریان انتخاب شد

دربی مرگ و زندگی برای منصوریان / جانشین منصوریان انتخاب شد

مجله اینترنتی نکته نیوز : تساوی استقلال مقابل ماشین سازی با بلند شدن صدای سکوها همرا شد تا مدیرعامل آبی‌ها از تصمیم گیری بعد از دربی سخن بگوید! ، با تساوی استقلال مقابل ماشین ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : تساوی استقلال مقابل ماشین سازی با بلند شدن صدای سکوها همرا شد تا مدیرعامل آبی‌ها از تصمیم گیری بعد از دربی سخن بگوید!
علیرضا منصوریان جانشین "منصوریان" انتخاب شد

، با تساوی استقلال مقابل ماشین سازی و ادامه سریال نبردن این تیم، زمزمه‌های روی سکوها واضح تر شنیده شد و حتی در هنگام خروج مدیرعامل باشگاه استقلال از جایگاه ویژه، هواداران استقلال با فریاد به او اعتراض کردند.

گویا این اعتراضات باعث شده تا افتخاری به فکر بیفتد به طوری که در جمع خبرنگاران عنوان کرد  بعد از دربی در مورد منصوریان تصمیم گیری خواهد شد! این گفته افتخاری در حالی است که پیش از این اعلام کرده بود منصوریان حتی در صورت باخت در دربی، همچنان روی نیمکت استقلال خواهد بود.

به همین خاطر، از دیشب تا به امروز حرف و حدیث های زیادی در مورد استقلال و منصوریان بعد از دربی شنیده می‌شود اما پررنگ ترین شایعه در این مورد، مطرح شدن نام دراگان اسکوچیچ است.

شنیده می‌شود مربی سابق فولاد گزینه جدی جایگزینی منصوریان در  استقلال خواهد بود. به گفته منابع آگاه، مدیران استقلال رایزنی با مدیر برنامه این مربی کروات را آغاز کرده اند و او هم قول داده در صورت جدی شدن پیشنهاد باشگاه استقلال، اسکوچیچ را به تهران بیاورد.

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که در دربی چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود و آیا استقلال در دربی هم ناکام می‌ماند یا این تیم با کسب یک برد دلچسب، یک شبه فرش خود را به عرش می‌برد.

برنا