ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > فلینی از دربی سختی که با شکست مقابل من سیتی پشت سر گذاشتند میگوید

فلینی از دربی سختی که با شکست مقابل من سیتی پشت سر گذاشتند میگوید

مجله اینترنتی نکته نیوز : پس از شکست شیاطین سرخ در دربی منچستر، هافبک بلژیکی این تیم به تشریح علت باخت و شرایط تیمش پرداخته است. مروانه فلینی که در دیدار روز گذشته منچستریونایتد در مقابل ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : پس از شکست شیاطین سرخ در دربی منچستر، هافبک بلژیکی این تیم به تشریح علت باخت و شرایط تیمش پرداخته است.
مروانه فلینی که در دیدار روز گذشته منچستریونایتد در مقابل منچسترسیتی به طور کامل به بازی گرفته شد، فقدان جنگندگی کافی در نیمه اول را علت باخت تیمش به تیم همشهری عنوان کرد.
منچستریونایتد روز گذشته در حالی در اولدترافورد میزبان منچسترسیتی بود که در نیمه اول توپ و میدان را به حریف واگذار کرد و خیلی زود با ۲ گل عقب افتاد.

androidonlinenewsimage-aspx

با این حال، گل دقایق پایانی زلاتان ابراهیموویچ در نیمه اول موجب شد تا شاگردان ژوزه مورینیو با امید بیشتری به رختکن بروند. در نیمه دوم یونایتد با طراوت و انگیزه بیشتری بازی کرد، اما موفق به گلزنی نشد تا اولین دربی منچستر در فصل جاری با برتری تیم آبی پوش این شهر به پایان برسد. پس از پایان این دیدار، مروانه فلینی درباره علت شکست تیمش اظهار داشت:
همه از این نتیجه ناراحت هستیم و پس از باخت در دربی، داشتین چنین حسی طبیعی است. اما این تنها چهارمین بازی فصل بود و تمام تیم ها در برخی بازی ها شکست خواهند خورد. اکنون باید روی بازی بعد تمرکز کنیم و آماده بشویم. نیمه اول دشواری را داشتیم، اما موقعیت هایی را نیز خلق کردیم و بازی می توانست با نتیجه ۲-۲ در پایان نیمه به پایان برسد. از این رو فکر می کنم که این (گلزنی) مشکل ما نباشد. مشکل اینجا بود که ما باید در نیمه اول جنگنده تر کار می کردیم و توپ های دوم را از آن خود می کردیم، اما این کار را نکردیم. نگرش و روحیه مان در نیمه دوم بهتر شد. در نیمه اول جنگنده نبودیم، اما این موضوع اکنون دیگر اهمیتی ندارد. باید روی بازی بعدی تمرکز کنیم و باید پیروز شویم.
مروانه فلینی تابدین جای فصل یکی از بهترین بازیکنان ژوزه مورینیو بوده است و در حالی که یونایتد در روزهای پنجشنبه و یکشنبه باید در لیگ اروپا و لیگ برتر به میدان برود، این هافبک بلژیکی از “داشتن تمرکز” به عنوان کلید موفقیت تیمش یاد می کند. وی در این باره گفت:
ما ۳۴ بازی دیگر را (در لیگ برتر) داریم، پس باید دیدار بعدیمان را برنده شویم. باید خیلی زود ریکاوری کنیم چون در روزهای پنجشنبه و یکشنبه بازی داریم. این فصل به دلیل بازی های لیگ اروپا، فصل شلوغی را خواهیم داشت و اکنون باید برای آن آماده باشیم