ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۹:۴۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > کاوه رضایی , تنها خرید خوب منصوریان در این فصل

کاوه رضایی , تنها خرید خوب منصوریان در این فصل

مجله اینترنتی نکته نیوز : کاوه رضایی دیروز ۲ گله شد و فاصله کمی تا صدر جدول گلزنان دارد. حالا و بعد از گذشت ۵ هفته از بازی های لیگ بدون شک می توان گفت که ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : کاوه رضایی دیروز ۲ گله شد و فاصله کمی تا صدر جدول گلزنان دارد.
حالا و بعد از گذشت ۵ هفته از بازی های لیگ بدون شک می توان گفت که کاوه رضایی تنها خرید تا به حال موفق استقلال بوده است. به غیر از فرشید باقری که در میانه میدان یک روند ثابت را پی گرفته است، کاوه بیشترین نمود را در بین خرید های جدید استقلال دارد. مهاجمی که بعد از کش و قوس های فراوان قید پرسپولیسی شدن را زد و شاگرد علیمنصور شد. کا.ه از همان فصل را طوری شروع کرد که امیدوار کننده بود. در هفته دوم مقابل استقلال خوزستان اولین گلش را زد. گلی که البته پرپر شد. ولی برای خود او انگیزه بخش بود.

androidonlinenewsimage-aspx

کاوه از آن مهاجمانی است که اگر برایش توپ ساخته شود خیلی خوب می تواند همان توپ را به تور دروازه برساند. هر هفته هم گذشت این انتفاق بیشتر برایش افتاد. در بازی مقابل ماشین سازی وقتی خسرو حیدری یکی از سانترهای دقیق خودش را انجام داد، کاوه با یک ضربه دقیق توپ را به تیر دروازه زد. اما در برگشت مزد تلاش خودش را گرفت و در شرایطی نامتعادل دروازه حریف را باز کرد. این بار هم گل کاوه پرپر شد. اما او از خودش برای هواداران و البته منصوریان مهاجمی ساخته که اگر خط هافبک تیم راه بیفتاد، بیشتر از این ها باید به آن دل ببندند.