ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۴۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > فغانی : پرسپولیسی بوده ام اما به خاطر همسرم استقلالی شدم

فغانی : پرسپولیسی بوده ام اما به خاطر همسرم استقلالی شدم

مجله اینترنتی نکته نیوز : داور فینال فوتبال المپیک ریو در برنامه‌ای تلویزیونی صادقانه اعتراف کرد در کودکی پرسپولیسی بوده اما به خاطر خانواده همسرش به ظاهر تمایلش عوض شده است. علیرضا فغانی با ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : داور فینال فوتبال المپیک ریو در برنامه‌ای تلویزیونی صادقانه اعتراف کرد در کودکی پرسپولیسی بوده اما به خاطر خانواده همسرش به ظاهر تمایلش عوض شده است.
علیرضا فغانی رضا رشیدپور برنامه حالا خورشید پرسپولیسی بودم اما به خاطر همسرم به ظاهر استقلالی شدم!

علیرضا فغانی با قضاوت دیدار فینال المپیک ریو افتخار فوتبال ایران به ویژه جامعه داوری محسوب می‌شود.

وی اخیرا مهمان برنامه “حالا خورشید” رضا رشیدپور از شبکه ۳ بود و به همراه تیم داوری‌اش در المپیک ریو یعنی رضا سخندان و محمدرضا منصوری به سؤالات مجری این برنامه پاسخ داد.

جالب‌ترین پاسخ فغانی در این برنامه اعتراف صادقانه‌اش در مورد تیم محبوب دوران کودکی‌اش بود. او در این خصوص گفت: «راستش پدر من پرسپولیسی بود و مرا از کودکی با خود به ورزشگاه می‌برد. در نتیجه من در دوران نوجوانی پرسپولیسی محسوب می‌شدم.»

وی افزود: «بعد که ازدواج کردم، همسرم و خانواده‌اش استقلالی بودند و به ظاهر تمایل من به این سمت بیشتر شد اما راستش را بخواهید سال‌های سال است که چون یک داور هستم، واقعاً قرمز و آبی برایم هیچ فرقی نمی‌کند و فقط پی عدالت هستم چون خودم را بیشتر از استقلال و پرسپولیس دوست دارم.»