ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۹:۴۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > ضرر ۳۰۰ میلیونی رضاییان در بازگشتش به پرسپولیس

ضرر ۳۰۰ میلیونی رضاییان در بازگشتش به پرسپولیس

مجله اینترنتی نکته نیوز : رامین رضاییان پس از کش و قوس های فراوان بالاخره امروز، چهارشنبه با برگزاری دو بازی اول تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی به تمرین پرسپولیس رفت و زیر ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : رامین رضاییان پس از کش و قوس های فراوان بالاخره امروز، چهارشنبه با برگزاری دو بازی اول تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی به تمرین پرسپولیس رفت و زیر نظر برانکو قرار گرفت.
رضاییان که برخلاف برخی اخبار منتشر شده قراردادی دو ساله با پرسپولیس امضا کرده امروز اولین جلسه تمرین خود را انجام داد اما با توجه به غیبت طولانی او در تمرینات پرسپولیس جایی در ترکیب این تیم در بازی تراکتورسازی نخواهد داشت.

androidonlinenewsimage-aspx
قرارداد رضاییان با پرسپولیس فصل گذشته ۹۵۰ میلیون تومان بود که امسال به ۸۰۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. این بازیکن اگر به ترکیه نمی‌رفت و به قرارداد قبلی خود پایبند می‌ماند در مجموع این قرارداد دو ساله با کاهش ۳۰۰ میلیونی قراردادش مواجه نمی‌شد.
این شرطی است که باشگاه برای بازگشت او به تیم تعیین کرد و خود رضاییان هم اعلام کرد هیچ مشکلی با تصمیم این باشگاه ندارد و هر شرطی بگذارند حاضر است برای برگشتن به پرسپولیس آن را قبول کند.