ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۱۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > پیام تمسخر آمیز زلاتان ایبراهیموویچ برای براوو دورازه بان منچستر سیتی

پیام تمسخر آمیز زلاتان ایبراهیموویچ برای براوو دورازه بان منچستر سیتی

مجله اینترنتی نکته نیوز : مهاجم منچستریونایتد قبل از داربی حساس شهر منچستر با منتشر کردن ویدئویی سنگربان حریف را به باد تمسخر گرفت و برای او شروع به کری خوانی کرد. در حساس ترین و ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : مهاجم منچستریونایتد قبل از داربی حساس شهر منچستر با منتشر کردن ویدئویی سنگربان حریف را به باد تمسخر گرفت و برای او شروع به کری خوانی کرد.
در حساس ترین و جذاب ترین بازی هفته چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس شنبه در اولدترافورد، منچستریونایتد از منچسترسیتی پذیرایی خواهد کرد که این دیدار داربی بزرگ شهر منچستر به شمار می آید و با توجه به نشستن ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا روی نیمکت دو تیم، از جذابیت زیادی برخوردار است.

androidonlinenewsimage-aspx
زلاتان ایبراهیموویچ، ستاره جدید شیاطین سرخ قبل از این دیدار حساس دست به حرکتی جنجالی و حاشیه‌ای زد. او ویدئویی را از خود منتشر کرد و سنگربان جدید سیتی را به باد تمسخر گرفت. زلاتان در این ویدئو پیراهن خود را در بسته ای می گذارد و آن را برای براوو به عنوان هدیه می فرست و این پیام را به سنگربان جدید سیتی می دهد: «به منچستر خوش آمدی. به این بسته ای که برایت می فرستم نیاز داری. روز شنبه منتظرت هستم.»
کلودیو براوو در آخرین روزها از فصل جابه‌جایی تابستانی به منچسترسیتی پیوست تا جایگزین جو هارت در این تیم شود. به احتمال خیلی زیاد پپ گواردیولا در دیدار برابر منچسترسیتی از سنگربان شیلیایی خود رونمایی خواهد کرد.
براوو در دو سال حضورش در بارسلونا عملکرد درخشانی از خود نشان داد و جام های زیادی را بالای سر برد اما در نهایت ترجیح داد تا راهی منچسترسیتی و شاگرد پپ گواردیولا شود.
داربی شهر منچستر در حالی برگزار می شود که دو تیم شروعی توفانی در لیگ جزیره داشتند و در هر سه بازی خود پیروز از میدان خارج شدند.