ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۲۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > دلخوری امید ابراهیمی از رحمتی به خاطر پستی که در اینستاگرامش زده / ثوابی که کباب شد

دلخوری امید ابراهیمی از رحمتی به خاطر پستی که در اینستاگرامش زده / ثوابی که کباب شد

مجله اینترنتی نکته نیوز : کاپیتان استقلال در پستی معنادار قصد حمایت از هافبک دفاعی تیمش را داشت که گویا این حمایت چندان مورد علاقه وی واقع نشد چرا که عقیده دارد در این برهه ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : کاپیتان استقلال در پستی معنادار قصد حمایت از هافبک دفاعی تیمش را داشت که گویا این حمایت چندان مورد علاقه وی واقع نشد چرا که عقیده دارد در این برهه این نوع از حمایت ها به ضررش تمام می شود.
دل سید مهدی رحمتی هنوز از کارلوس کی‌روش خون است. دروازه بانی که عقیده دارد می بایست در تمامی این سال ها شماره یک تیم ملی فوتبال ایران بر تنش می بود، تنها به واسطه یک لجبازی بچگانه، در “بلک لیست” کی‌روش قرار گرفت و هرگز از آن خارج نشد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
رحمتی اگر چه در سال های اخیر بهترین نمایش ها را در لیگ ایران داشته اما محال است دیگر از سوی کی‌روش به تیم ملی فرا خوانده شود. از این رو او روز دوشنبه بری اینکه نشان دهد حق امید ابراهیمی در تیم ملی در حال پایمال شدن است، در پستی عجیب در اینستاگرام برای این بازیکن نوشت که بهترین هافبک ایران هستی اما خودت می دانی که…
او ادامه متن را ننوشت اما احتیاجی به نوشتن هم نبود. همه می دانند رحمتی چگونه همیشه در مورد کی‌روش حرف می زند و چه دل پری از این مربی پرتغالی دارد.
او بارها در جمع های خودمانی تر گفته که من یک بار یک اشتباه کردم اما این آقا گویا منتظر همان یک اشتباه بود تا فوتبال ملی من را تمام کند.
اما واکنش امید ابراهیمی به این پست جالب بود. او از یک سو نمی تواند علیه کاپیتان تیمش که تازه قصد حمایت از او را داشته است چیزی بگوید و از سوی دیگر می داند کی‌روش نسبت به این قضایا حساس است. از این رو وقتی بازیکنان تیم ملی به او در مورد این پست گفتند او تنها سرش را تکان داد و ترجیح داد حرفی نزند اما مشخص بود که از این حمایت رحمتی در این مقطع راضی نیست.
ابراهیمی هراس این را دارد که کی‌روش به خاطر لج کردن با رحمتی، به او هم دیگر میدان ندهد. البته شهامت به زبان آوردن چنین حرفی را ندارد اما رفتارش در اردوی تیم ملی نشان می داد که چندان از این حمایت رحمتی خوشحال نیست.
شاید رحمتی بیشتر از اینکه نیت حمایت از بازیکن تیمش را داشته باشد قصد رو در رو کردن هواداران استقلال با کی‌روش را با این پست عجیب داشت اما ابراهیمی می داند که کی‌روش نسبت به بعضی از قضایا حساس است و شاید این رفتار رحمتی که کاپیتان او در استقلال به حساب می آید، عین واژه دوستی خاله خرسه بود!