ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۲:۵۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > مانچینی با لحنی زشت پاسخ رودگولیت را داد

مانچینی با لحنی زشت پاسخ رودگولیت را داد

مجله اینترنتی نکته نیوز : بحث میان رود گولیت و روبرتو مانچینی هرروز زشت تر می شود. رود گولیت و روبرتو مانچینی پس از به روی کار آمدن دی بوئر در اینتر با صحبت های ناپسندی ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : بحث میان رود گولیت و روبرتو مانچینی هرروز زشت تر می شود.
رود گولیت و روبرتو مانچینی پس از به روی کار آمدن دی بوئر در اینتر با صحبت های ناپسندی علیه یکدیگر از طریق رسانه ها به جدل پرداختند. مانچینی و مالکان جدید اینتر دو هفته پیش با توافق دو طرفه فسخ قرار داد کردند و به دی بوئر هلندی فرصت کمی برای آماده کردن تیم داده شد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

گولیت در مورد شرایط اینتر به Ziggo Sport، گفته بود:
اینتر تیم عجیبی است، استعداد های زیادی دارند اما مانچینی زیاد روی فیزیک و تناسب اندام آن ها کار نکرد. مربی اینتر می دانست که رفتنی است به همین دلیل زیاد با تیم کار نکرد وتیمی نا آماده را تحویل دی بوئر داد اکنون باید او راهی را برای ساختن دوباره تیم پیدا کند. به محض اینکه شرایط فیزیکی آن ها به شرایط آرمانی بازگشت باید بر روی اتحاد آن ها کار کند، زیرا اینتر کنونی روی خلاقیت های فردی بازیکنان تکیه می کند. امیدوارم از پس این شرایط برآید زیرا سری آ با لیگ های دیگر کاملا متفاوت است و مهاجمان فرصت کمی برای گلزنی پیدا می کنند.
اما روبرتو مانچینی در مصاحبه ای با Radio Incontro Olympia، با لحنی زشت پاسخ رود گولیت را داد.
گولیت خوش شانس است که بازیکن بزرگی بود، در فوتبال وقتی شما زمان بازیگری تان عالی بودید اما پس از آن در بیرون از زمین نمی توانید کاری کنید، دوست دارید پشت سر مربیان دیگر حرف های آشغال تحویل مردم دهید!
مشکلی نیست که اون دوست دی بوئر است اما این نمی تواند حرف های او را توجیح کند. گولیت تنها کسی نیست که اینگونه است وباید بگویم حسادت چیز وحشتناکی است.