ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۱۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > گواردیولا : مثل فرگوسن نیستم که در زندگی شخصی بازیکنانم دخالت کنم

گواردیولا : مثل فرگوسن نیستم که در زندگی شخصی بازیکنانم دخالت کنم

مجله اینترنتی نکته نیوز : سرمربی منچسترسیتی تأکید کرد با امکانات و تجهیزاتی که این باشگاه در اختیار بازیکنانش قرار داده است، هیچ توجیهی برای ناکامی‌های آنها در فصل جاری پذیرفتنی نیست. پپ گواردیولا به بازیکنانش ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : سرمربی منچسترسیتی تأکید کرد با امکانات و تجهیزاتی که این باشگاه در اختیار بازیکنانش قرار داده است، هیچ توجیهی برای ناکامی‌های آنها در فصل جاری پذیرفتنی نیست.
پپ گواردیولا به بازیکنانش هشدار داد هیچ بهانه‌ای برای توجیه ناکامی‌های‌شان در فصل پیش رو نداشته باشند، چون امکاناتی و تجهیزاتی در اختیار آنها قرار گرفته است که حتی در اختیار بازیکنان بایرن مونیخ و بارسلونا هم نیست.
گواردیولا که شنبه هفته آینده برای اولین رویارویی‌اش با ژوزه مورینیو در دربی شهر منچستر به خانه شیاطین سرخ می‌رود، بهترین مهاجمش سرخیو آگوئرو را در اختیار ندارد، کسی که به‌دلیل محرومیت سه جلسه‌ای از همراهی آبی‌پوشان شهر منچستر در بازی‌ خارج‌ از خانه‌شان برابر همسایه قرمزپوش بازمانده است.
با این حال به‌نظر گواردیولا هیچ بهانه‌ای برای شکست شاگردانش پذیرفتنی نیست. او گفت: ما هر آنچه را که برای کار کردن لازم است، در اختیار داریم. بازیکنان نمی‌توانند از چیزی شکایت کنند. شاگردانم هر چیزی را که به آنها جهت کسب آمادگی برای بازی کردن کمک کند، در اختیار دارند. بردن یا یاختن مقوله‌ای دیگر است، چون حریف می‌تواند بهتر بازی کند و برنده شود، اما اینکه بخواهیم برای شکست‌های‌مان بهانه بیاوریم، پذیرفتنی نیست. اگر آماده یا سرحال نیستیم به‌خاطر این است که به اندازه کافی کار نکرده‌ایم. من در هیچ جایی امکاناتی را که منچسترسیتی دارد، ندیده‌ام و به‌همین دلیل باید به رئیس باشگاه و مردم ابوظبی و اعضای باشگاه منچسترسیتی تبریک گفت.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
باشگاه منچسترسیتی برای احداث مجموعه تمرینی‌اش موسوم به کمپ اتحاد، هزینه‌ای بالغ بر ۲۰۰ میلیون پوند صرف کرده است و این زمین تمرینی دارای ۱۶ زمین چمن، سه باشگاه بدنسازی، سالن سرمادرمانی، اتاق‌‌‌های فراصوتی و شش استخر شناست. به لطف این امکانات بازیکنانی همچون کاپیتان تیم، وینسنت کمپانی توانسته‌اند مصدومیت طولانی مدت‌شان را پشت سر بگذارند.
گواردیولا اشاره‌ای هم به وضعیت کمپانی ۳۰ ساله داشت و ادامه داد: چیزی که اهمیت دارد این است که پزشکان به من گفته‌اند که مشکل عضلانی کمپانی برطرف شده است، اما تا زمانی که آزمایش خون او هم سلامتش را تأیید نکند، برای ما بازی نخواهد کرد. نمی‌خواهیم وضعیتی به‌وجود آید که او را به‌خاطر یک مصدومیت دیگر از دست بدهیم.
سرمربی پیشین بارسلونا تأکید کرد مانند سرالکس فرگوسن، سرمربی پیشین منچستریونایتد سعی نخواهد کرد که همه ابعاد زندگی بازیکنانش از جمله زندگی شخصی آنها را کنترل کند و به منازل‌شان برود تا ببیند که آیا تغذیه مناسب دارند و به‌موقع استراحت می‌کنند یا نه. فرگوسن یک بار برای کنترل بازیکنان جوانش که آن زمان رایان گیگز و لی شارپ هم جزوشان بودند، سرزده به میهمانی خانگی که آنها برگزار کرده بودند رفت و به بازیکنانش دستور داد به خانه‌های‌شان برگردند. گواردیولا اما تأکید کرد که اهل چنین سختگیری‌هایی برای بازیکنان خود نیست.
وی تأکید کرد: من بازیکنانم را زمانی که اینجا در کنار تیم باشند کنترل می‌کنم، اما در خانه نه. من در خانه‌های‌شان را نمی‌زنم تا از همسران‌شان بپرسم که بازیکنام در حال انجام چه کاری هستند.