ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > بعد از بازی بد رامین رضاییان جلوی قطر حالا احتمال بازگشت خسرو حیدری به ترکیب تیم ملی

بعد از بازی بد رامین رضاییان جلوی قطر حالا احتمال بازگشت خسرو حیدری به ترکیب تیم ملی

مجله اینترنتی نکته نیوز : هر چند هافبک راست استقلال در اردوی اخیر تیم‌ملی جایی نداشت اما شاید سرمربی پرتغالی این تیم مجبور شود او را دوباره به جمع شاگردانش اضافه کند. چیزی که در ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : هر چند هافبک راست استقلال در اردوی اخیر تیم‌ملی جایی نداشت اما شاید سرمربی پرتغالی این تیم مجبور شود او را دوباره به جمع شاگردانش اضافه کند.

چیزی که در بازی ایران ـ قطر بیش از پیش مشهود بود، ناآمادگی رامین رضائیان به خاطر دوری از شرایط بازی بود. رضائیان که هنوز در فصل جدید در هیچ بازی رسمی‌ای شرکت نکرده است و البته هنوز تکلیف تیمش هم مشخص نشده است روز گذشته در ترکیب ثابت تیم‌ملی به میدان رفت و نمایش پرانتقادی داشت. هرچند کی‌روش برای بازی با چین که قرار است ۴ روز دیگر در پکن برگزار شود نمی‌تواند تغییر عمده‌ای در نفرات تیمش بدهد اما پیش‌بینی می شود که خسرو حیدری که این روزها با آمادگی بالا در تمرینات استقلال شرکت می‌کند، برای اردوهای بعدی دوباره مورد نظر کارلوس کی‌روش قرار بگیرد.

البته کی‌روش در پست دفاع راست وریا غفوری را هم در اختیار دارد اما شاید به خاطر تکمیل کردن نفراتش در سمت راست ترجیح بدهد از خسرو حیدری با تجربه در ادامه راه صعود تیم‌ملی به جام‌جهانی استفاده کند.