انتقاد کی روش از برانکو با وجود حمایت برانکو از تیم ملی Reviewed by Momizat on . برانکو ایوانکوویچ که با توجه به اعتراض نسبت به در اختیار داشتن بازیکنان ملی پوش خود در اردوی آماده سازی پیش فصل داشت، با کارلوس کی روش دچار چالش شد و این مساله برانکو ایوانکوویچ که با توجه به اعتراض نسبت به در اختیار داشتن بازیکنان ملی پوش خود در اردوی آماده سازی پیش فصل داشت، با کارلوس کی روش دچار چالش شد و این مساله Rating:
شما اینجا هستید: خانه » ورزش » انتقاد کی روش از برانکو با وجود حمایت برانکو از تیم ملی

انتقاد کی روش از برانکو با وجود حمایت برانکو از تیم ملی

برانکو ایوانکوویچ که با توجه به اعتراض نسبت به در اختیار داشتن بازیکنان ملی پوش خود در اردوی آماده سازی پیش فصل داشت، با کارلوس کی روش دچار چالش شد و این مساله سبب انتشار بیانیه و مصاحبه های فراوانی از سوی طرفین شد.

با این حال برانکو ایوانکوویچ که در گفتگوی پیش از این بازی نیز در پاسخ در رابطه با پیش بینی اش از نتیجه دیدار برابر قطر با حالتی عصبانی عنوان کرده بود مسلما با توجه به علاقه اش به ایران خواهان پیروزی این تیم است و هیچ مشکلی با شخصی ندارد، در شب بازی نیز به همراه کادرفنی کروات خود در استادیوم آزادی حضور یافت.

برانکو در این باره گفته بود: من سال های هدایت ایران را برعهده داشته ام و با این کشور به خیلی از نقاط جهان سفر کرده ام و مسلم است که خواهان پیروز این تیم باشم و این مساله را بارها حتی زمانی که در ایران حضور نداشته ام نیز عنوان کرده ام که ایران را کشور دوم خودم می دانم و …

با این همه اما کارلوس کی روش بلافاصله بعد از این برد در جملاتی احساسی که برانکو ایوانکوویچ را نشانه گرفته بود در کنفرانس مطبوعاتی بعد از این بازی گفت: در ایران ما دوست داریم که با آتش بازی کنیم. ما با آتش بازی کردیم وقتی در مراحل آماده سازی تیم ملی آن اتفاقات رخ داد و آن افرادی که آتش به مسیر آماده سازی تیم ملی زدند، هنوز هستند. آنها به مسیر آماده سازی تیم ملی لطمه زدند و نمی توانیم با همین روند ادامه دهیم. زیرا یکی از این روزها تیم ملی ایران و هواداران لطمه آن را خواهند خورد. ما تا نوامبر ۲۰۱۶ در پنج بازی به میدان می رویم و تا اندازه تکلیف صعود و سقوط ما مشخص می شود. تا فروردین ۲۱ امتیاز را پشت سر می گذاریم که در آنجا تکلیف ما روشن خواهد شد. امیدوارم مسئولان فوتبال ایران یک بار برای همیشه تکلیف این افراد را روشن کنم. می دانید راجع به چه افرادی صحبت می کنم و یک بار باید این موضوع مشخص شود. ما امروز قطر را نبردیم و تنها برابر آنها نباختیم. یک بار برای همیشه باید به این اتفاقات نگاه کرد. امروز ما شاهد این بازی بودیم و از باخت برابر قطر فرار کردیم زیرا به برنامه های ما لطمه وارد شده بود. همه افراد فوتبال باید با نظم به تیم ملی و فوتبال ایران کمک کنند.

 

 

این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ در اردوی تیم ملی با در اختیار قراردادن ۷ بازیکن خود نقش ویژه ای در تیم ملی ایفا کرده بود و هیچگاه در زمان اردوی این تیم در ایتالیا لب به اعتراض نگشود. او حتی بعد از خط خوردن کمال کامیابی نیا در لحظات قبل از دیدار با قطر که باعث مشکلات روحی این بازیکن شده بود، جلسه ای نیم ساعته با او برگزار کرد و او را بار دیگر برای مبارزه و رسیدن به پیراهن تیم ملی تهییج کرد. با این حال در دیدار شب گذشته هم بازیکنان پرسپولیس با حضور علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان، مهدی طارمی و وحید امیری نقشی ۴۰ درصدی در ترکیب ایران داشتند که این مساله نشانگر عملکرد مناسب برانکو ایوانکوویچ بوده است.

 

با این حال او فارغ از تمام این مسائل شب گذشته و بعد از تمرینات فشرده بدنی بازیکنان که صدای آنها را در غیاب ۶ ملی پوش این تیم درآورده نیز بلافاصله از مسیر منتهی به آزادگان راهی استادیوم آزادی شد تا در کنار ایگور پانادیچ، سرتن چوک و مارکو نظاره گر موفقیت ایران در مسیر جام جهانی باشد. حسن نیتی که البته با این پیام دور از انصاف از سوی کی روش همراه شد… بله آقای کی‌روش، انتقاد همچنان وارد است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 992

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.