ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > ساسان انصاری به خاطر نیمکت نشینی از پرسپولیس جدا شد / توافق باشگاه پرسپولیس با جدایی انصاری

ساسان انصاری به خاطر نیمکت نشینی از پرسپولیس جدا شد / توافق باشگاه پرسپولیس با جدایی انصاری

مجله اینترنتی نکته نیوز : ساسان انصاری پس از حضور در باشگاه پرسپولیس موافقت مسئولان این باشگاه را برای جدایی از تیم فوتبال پرسپولیس جلب کرد. به گزارش وبسایت نود، ساسان انصاری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : ساسان انصاری پس از حضور در باشگاه پرسپولیس موافقت مسئولان این باشگاه را برای جدایی از تیم فوتبال پرسپولیس جلب کرد.

به گزارش وبسایت نود، ساسان انصاری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که برای دریافت رضایتنامه و فسخ قرارداد به باشگاه پرسپولیس رفته بود با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.

۵e1f1f09be69fbcea4fe3059d656695d_240_150_cropCenter

هنوز توافقنامه جدایی انصاری امضا نشده و باشگاه پرسپولیس از این بازیکن خواسته باشگاه بعدی اش را معرفی کند تا رضایتنامه وی صادر شود.

انصاری برای جدایی از پرسپولیس مبلغی را به پرسپولیس پرداخت می کند که مذاکره بر سر میزان و چگونگی پرداخت آن ادامه دارد. باشگاه فولاد مقصد بعدی انصاری خواهد بود.

برانکو هم پس از صحبت با انصاری و این که متوجه شد وی علاقه ای به رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی ندارد با جدایی او موافقت کرد و مانعی برای این انتقال وجود ندارد.