ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۲:۴۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > سوریا : بازیکنان نیمکت نشین ایران به ما بی احترامی کردند

سوریا : بازیکنان نیمکت نشین ایران به ما بی احترامی کردند

مجله اینترنتی نکته نیوز : ستاره اروگوئه‌ای قطر از رفتار نیمکت‌نشینان ایران بسیار خشمگین و ناراحت است. او بر این باور است که شاگردان کی روش با خوش شانسی بازی را به سود خود به ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : ستاره اروگوئه‌ای قطر از رفتار نیمکت‌نشینان ایران بسیار خشمگین و ناراحت است. او بر این باور است که شاگردان کی روش با خوش شانسی بازی را به سود خود به پایان رساندند.

به‌ گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت عربی کوره، تیم ملی فوتبال قطر که برای دیدار با ایران در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به ورزشگاه آزادی آمده بود با دو گل تن به شکست داد.

۸۴۳e880babd949a8ef7bf4de6eca6d20_240_150_cropCenter

بازیکنان قطر که انتظار شکست در دقایق پایانی را نداشتند به شدت ناراحت و خشمگین به نظر می رسیدند. آنها از رفتار نیمکت تیم ملی ایران بعد از گل قوچان نژاد راضی نیستند.

سباستین سوریا،  مهاجم اروگوئه ای تبار تیم فوتبال  قطر بعد از بازی ، اظهار کرد: بازیکنان نیمکت نشین ایران هیچ گونه احترامی به ما نگذاشتند. آنها در طول زمان بازی به دنبال تحریک کردن ما بودند، اما ما سعی کردیم واکنشی به رفتارهای تحریک آمیز آنها نشان ندهیم. بازی بسیار خشن و جنجالی دنبال می شد و این باعث شد تا مشکلاتی به وجود آید.

او درباره عملکرد تیمش در این بازی  اضافه کرد: بسیار خوبی بازی کردیم، اما بد شانس بودیم و متاسفانه نتوانستیم امتیازی به دست آوریم. در دقایق پایانی شانس با ما یار نبود. عالی بازی کردیم. شانس با تیم ملی فوتبال ایران یار بود و در دقایق پایانی روی اشتباه ما توانستند به گل برسند و در نهایت بازی را به سود خود به پایان برند.