ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > هجوم کاربران ایرانی این بار به صفحه حسن الهیدوس کاپیتان قطر / هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکن

هجوم کاربران ایرانی این بار به صفحه حسن الهیدوس کاپیتان قطر / هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکن

مجله اینترنتی نکته نیوز : حسن الهیدوس کاپیتان تیم ملی قطر پس از بازی گفت که رفتار هواداران و اعضای تیم ملی ایران را در دوحه جبران می کنند. بازی تیم ملی ایران و قطر ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : حسن الهیدوس کاپیتان تیم ملی قطر پس از بازی گفت که رفتار هواداران و اعضای تیم ملی ایران را در دوحه جبران می کنند.
بازی تیم ملی ایران و قطر که با برد تیم ایران همراه شد، پر بود از اتفاقات عجیب و غریب و دعواهای آخر بازی که صحنه های زشتی را در زمین فوتبال پدید آورد.
حسن الهیدوس کاپیتان قطری ها پس از پایان بازی در گفت و گو با رسانه ها این چنین گفت: شرایط بدی بود و گمان کردم که تماشاگران به داخل زمین آمده اند. به هرحال رفتار هواداران و اعضای تیم ایران را در دوحه جبران خواهیم کرد.

۰۱۱۳۹۷۰۰
این بهانه ای بود تا کاربران همیشه در صحنه ایرانی این بار به صفحه کاپیتان تیم ملی قطر حمله کنند. هیدوس در آخرین پست اینستاگرامی خود عکسی با کارلوس کی روش را منتشر کرده است که در زیر آن کاربران ایرانی و البته قطری کل کل های خود را آغار کرده اند.
کاربران ایرانی که از تهدید هیدوس ناراحت شده اند در کامنتها آورده اند، هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکن!