ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > بازیکنانی که شاید به دلیل مصدومیت و محرومیت دربی پایتخت را از دست بدهند

بازیکنانی که شاید به دلیل مصدومیت و محرومیت دربی پایتخت را از دست بدهند

مجله اینترنتی نکته نیوز : چند بازیکن از ۲ تیم استقلال و پرسپولیس در خطر از دست دادن دربی هستند. در حالی که برگزاری دربی در هفته ششم باعث شده تا بازیکنان استقلال و پرسپولیس هیچ ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : چند بازیکن از ۲ تیم استقلال و پرسپولیس در خطر از دست دادن دربی هستند.
در حالی که برگزاری دربی در هفته ششم باعث شده تا بازیکنان استقلال و پرسپولیس هیچ کدام ۲ کارته نباشند و از این نظر در خطر محرومیت از دربی قرار نداشته باشند اما مسائل دیگری هست که شاید برخی از حضور در این بازی بزرگ محروم کند. محمدحسین کنعانی زادگان بازیکن مصدوم استقلال اولین نفری است که دربی را به خاطر عمل جراحی روی پای خود از دست داد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

از سوی محسن کریمی بازیکن جوان استقلال که در هفته اول مصدوم شده بود هنوز به شرایط ایده آل نرسیده و احتمالا نتواند خودش را به این بازی مهم برساند. همچنین در سمت دیگر محمد آرام طبع شرایطی شبیه به محسن کریمی در استقلال دارد. او هم به خاطر مصدومیت از ترکیب پرسپولیس دور مانده و شاید نتواند تا آن بازی نظر برانکو را جلب کند. در پرسپولیس رامین رضاییان هم که احتمالا بعد از اردوی تیم ملی به آنها اضافه می شود، احتمالا به خاطر دیر اضافه شدن به سرخپوشان دربی رفت را از دست خواهد داد. به جمع این بازیکنان باید مصدوم ها اخراجی های احتمالی هفته پنجم را هم اضافه کنید.