ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۳۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > واکنش خشن خرمگاه به اعتراض بختیار رحمانی : اگر خسته ای میتوانی بروی

واکنش خشن خرمگاه به اعتراض بختیار رحمانی : اگر خسته ای میتوانی بروی

مجله اینترنتی نکته نیوز : بختیار رحمانی که نخستین خرید استقلال در فصل نقل‌وانتقالات بود، با قرارداد میلیاردی به این تیم پیوست. استقلالی‌ها امیدوار بودند با جذب رحمانی بتوانند پس از مدت‌ها یک هافبک بازیساز در ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : بختیار رحمانی که نخستین خرید استقلال در فصل نقل‌وانتقالات بود، با قرارداد میلیاردی به این تیم پیوست.
استقلالی‌ها امیدوار بودند با جذب رحمانی بتوانند پس از مدت‌ها یک هافبک بازیساز در میانه میدان داشته باشند که بتواند جای خالی مجتبی جباری را پر کند.
انتظارات هواداران استقلال از این بازیکن برآورده نشد و رحمانی یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان استقلال در چهار دیدار ابتدای لیگ بود.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
نمایش «بختیار» به حدی ضعیف بود که علیرضا منصوریان به طور جداگانه با این بازیکن صحبت کرد و به او گفت که یکی از ستون‌های تیمش محسوب می‌شود و هر چه زودتر خودش را به مرز آمادگی برساند و تبدیل به بختیاری شود که همه از او انتظار دارند.
یکی از نکات قابل توجه در مورد این بازیکن به تمرین چند روز پیش استقلال باز می‌گردد. جایی که رحمانی از تمرینات استقامتی خسته شد و اعتراض کرد اما محمد خرمگاه با صدای بلند به اعتراض این بازیکن واکنش نشان داد و گفت که اگر خسته است، می‌تواند برود. همین مسئله کافی بود تا «بختیار» و سایر بازیکنان استقلال بدون هیچ اعتراض و حاشیه‌ای به ادامه تمرین بپردازند.