ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > بازگشت رونالدوی برزیلی به رئال

بازگشت رونالدوی برزیلی به رئال

مجله اینترنتی نکته نیوز : یک چهره آشنا به باشگاه رئال مادرید بازگشته، و او کسی نیست جز رونالدو نازاریو، اسطوره برزیلی و سابق دنیای فوتبال که حالا به عنوان مشاور فلورنتینو پرز و سفیر ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : یک چهره آشنا به باشگاه رئال مادرید بازگشته، و او کسی نیست جز رونالدو نازاریو، اسطوره برزیلی و سابق دنیای فوتبال که حالا به عنوان مشاور فلورنتینو پرز و سفیر جهانی باشگاه فعالیت خواهد کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در چهاردهمین سالگرد خرید این مهاجم برزیلی از اینتر، که بعد از عملکرد درخشان او در جام جهانی ۲۰۰۲ همراه با برزیل بود، او هنوز هم علاقه بسیاری به رئال مادرید و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو دارد. بعد از روی کار آمدن زیدان به عنوان سرمربی تیم در ماه ژانویه، پرز مصمم است تا تعدادی از کهکشانی های سابق خود را در پست های مختلف به باشگاه بازگرداند.

۴ccb77184dac54e8bf97b93e610fb44b_240_150_cropCenter

اما با توجه به اینکه رونالدو طی دو سال اخیر مشغول برگزاری بازی های جام جهانی و المپیک در برزیل بود، بازگشت او به مادرید تا امروز حاصل نشده بود. رونالدو به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال شناخته می شود و طی ۱۷۷ بازی با پیراهن رئال مادرید ۱۰۴ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.