ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > بعد از ناداوری در حق بهداد حالا جریمه برای ایران

بعد از ناداوری در حق بهداد حالا جریمه برای ایران

مجله اینترنتی نکته نیوز : حاشیه‌های مربوط به رقابت بهداد سلیمی در المپیک ریو هر روز ابعاد تازه‌تری پیدا می‌کند. به گزارش سایت نود،‌ مسئولان ایرانی در اقدامی عجیب به دادگاه CAS شکایت کردند در صورتی ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : حاشیه‌های مربوط به رقابت بهداد سلیمی در المپیک ریو هر روز ابعاد تازه‌تری پیدا می‌کند.

به گزارش سایت نود،‌ مسئولان ایرانی در اقدامی عجیب به دادگاه CAS شکایت کردند در صورتی که این دادگاه تنها پرونده‌هایی را قبول می‌کند که در آن از طرف نهاد اداره کننده یک رشته، رای صادر شده باشد. شکایت ایران به دادگاه عالی حکمیت ورزش درحالی انجام شد که فدراسیون جهانی وزنه برداری اصلا پرونده رقابت‌های فوق‌سنگین را بررسی نکرده و حتی در صورت بررسی هم به جز محروم کردن احتمالی هیات ژوری رای دیگری صادر نخواهد شد.

bcc698eac3ef334a7713c21c5d70ab6b_240_150_cropCenter

خبرگزاری رویترز امروز در گزارشی نوشت کاربران “عصبانی” ایرانی در اینستاگرام بیشتر از ۱،۶ میلیون کامنت اعتراضی زیر عکس‌هایی که حساب فدراسیون جهانی منتشر کرده، نوشته‌اند. در بخش دیگری از این گزارش اتفاقات شب آخر وزنه‌ برداری المپیک و اظهارات انوشیروانی و سلیمی آورده شده است.

این خبرگزاری در انتهای گزارش خود مدعی شد اتحادیه جهانی پایان ماه آینده میلادی جلسه‌ای برگزار می‌کند و کمیته اجرایی این فدراسیون جریمه ایران را بررسی می‌کند.