ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۴۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > رحمتی دروازه بان استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

رحمتی دروازه بان استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

مجله اینترنتی نکته نیوز : یکی از سرشناس ترین بازیکنان فوتبال این روزها در کش و قوس خداحافظی از فوتبال است، البته یک خداحافظی برنامه ریزی شده و نمادین. (عکس تزئینی است) یکی از ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : یکی از سرشناس ترین بازیکنان فوتبال این روزها در کش و قوس خداحافظی از فوتبال است، البته یک خداحافظی برنامه ریزی شده و نمادین. (عکس تزئینی است)
سید مهدی رحمتی خسرو حیدری شوک به آبی ها؛ ستاره سرشناس استقلال نامه خداحافظی اش از فوتبال را آماده کرد

یکی از بازیکنان سرشناس استقلال که سابقه حضور در تیم ملی را هم دارد طی چند وقت اخیر به شدت تحت فشار بوده و آنقدر در میادین فوتبال و در تیمش ضعیف عمل کرده که تصمیم گرفته از میادین خداحافظی کند.

 این ستاره سرشناس استقلال به یکی از نزدیکانش اعلام کرده که شاید قبل از دربی خداحافظی کند و نامه خداحافظی‌اش را هم آماده کرده است چون با فشارهایی که به وی وارد شده دیگر نمی‌تواند فوتبال بازی کند.

 بازیکن نامبرده اتفاقا ارتباط بسیار نزدیکی با علیرضا منصوریان دارد و طبق اخبار موثق، حتی موضوع را به سرمربی تیمش هم انتقال داده است.

 نزدیکان این بازیکن معتقدند این خداحافظی نمادین است و این بازیکن قصد دارد با این حرکت فشارها را از روی دوش خود بردارد تا به نوعی بتواند با خیال راحت تری و استقبال مردم به فوتبال خود ادامه بدهد ولی همه چیز به بازی آینده آبی پوشان مقابل ماشین سازی بستگی دارد.

 شاید بازیکن مذکور قبل از دربی می‌خواهد به نوعی به تیمش که این روزها خوب نتیجه نمی‌گیرد شوک وارد کند!