ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۴۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > محافظ رئیس جمهور قهرمان بوکس ریو شد!+ عکس

محافظ رئیس جمهور قهرمان بوکس ریو شد!+ عکس

محافظ رئیس جمهور قهرمان بوکس ریو شد!+ عکس یوگنی تیشنکف در مسابقات بوکس المپیک ۲۰۱۶ ریو مدال طلا را کسب کرد.   به گزارش نکته نیوز از جام جم آنلاین به نقل از روسیا الیوم، "یوگنی تیشنکف" ...

محافظ رئیس جمهور قهرمان بوکس ریو شد!+ عکس

یوگنی تیشنکف در مسابقات بوکس المپیک ۲۰۱۶ ریو مدال طلا را کسب کرد.
  ۶۳۶۰۵۳۱۱۵۶۷۸۴۹۴۸۲۰
به گزارش نکته نیوز از جام جم آنلاین به نقل از روسیا الیوم، “یوگنی تیشنکف” — بوکسور روس — که در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیروی برزیل برنده مدال طلا شد عضو تیم حفاظت شخصی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است.
 

محافظ شخصی پوتین

 
بر این اساس، تیشنکف از ماه می (اردیبهشت) گذشته در سازمان حفاظت فدرال که مسئولیت حفاظت از رهبران کشور را به عهده دارد مشغول به کار شد. اما از مدتی قبل از آغاز المپیک بیشتر وقت خود را در آموزش و تمرین گذرانده است.
 
معاونت روابط عمومی سازمان حفاظت فدرال روسیه اعلام کرد تیشنکف به نمایندگی از این سازمان در مسابقات مختلف شرکت کرده است.
 
وی ورزش بوکس را در کلاس پنجم متوسطه آغاز کرد و در همان زمان توانست قهرمان اداره فدرال جنوب روسیه شود. این بوکسور، بیشترین دستاوردهای ورزشی اش را در دوران خدمت در پلیس روسیه به دست آورده است.
 
مدال طلای تیشنکف در وزن -۹۱ کیلوگرم مسابقات بوکس مردان پس از پیروزی بر واسیلی لیویت از قزاقستان بدست آمد. تیشنکف، در سال ۲۰۱۵ نیز عنوان قهرمانی بوکس اروپا و قهرمانی جهان را به دست آورد. وی در سال ۲۰۱۴ نیز به قهرمانی روسیه رسید.
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان