ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > هواداران علی دایی در سرعین غافلگیرش کردند!

هواداران علی دایی در سرعین غافلگیرش کردند!

هواداران علی دایی در سرعین غافلگیرش کردند! به گزارش نکته نیوز از "ورزش سه"، بازیکنان تیم نفت که در اردوی اردبیل به سر می‌برند صبح امروز به کار با وزنه پرداختند و از ساعت ۱۸ در ...

هواداران علی دایی در سرعین غافلگیرش کردند!

۰۱۱۲۵۴۶۶

به گزارش نکته نیوز از “ورزش سه”، بازیکنان تیم نفت که در اردوی اردبیل به سر می‌برند صبح امروز به کار با وزنه پرداختند و از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید میر سرعین تمرین با نشاطی زیر نظر علی دایی و کادر فنی برگزار کردند.

هنگام خروج تیم صنعت نفت از محل اقامت بالغ بر ۳۰۰ هوادار علی دایی و بازیکنان مطرح تیم نفت را تشویق کردند و برخی از هواداران نیز به گرفتن عکس و امضای یادگاری از بازیکنان و چهره‌های شاخص این تیم پرداختند.

در تمرین نفت ابتدا بازیکنان به دویدن و گرم کردن و حرکات کششی پرداخته و سپس تمرینات تاکتیکی و کار با توپ در چند بخش برگزار کردند؛ یکی ازبخش‌های ویژه تمرین که در نصف زمین برگزار شد اختصاص به گلزنی و بازی فوتبال با دروازه‌های کوچک داشت.

علی دایی در این تمرین شاداب از بازیکنان خواست که در چند گروه به رقابت پرداخته و به بیش از هشت دروازه گل کوچکی که در زمین بود گل بزنند که این تمرین با کی‌خوانی زیادی همراه بود.

بخش دیگر تمرین نفت به تمرینات تاکتیکی دفاع و حمله و سانتر از جناحین به سمت یک دروازه و در بیش از نصف زمین اختصاص داشت و بازیکنان تمرینات ویژه‌ای را زیر نظر علی دایی برگزار کردند؛ بازیکنان نفت بعد از اتمام تمرین به سرد کردن بدن‌های خود پرداختند؛ پس از اتمام آیتم‌های تمرینی علی دایی و بازیکنان تیم نفت در بین هواداران حاضر شدند تا آنها عکس یادگاری بگیرند.

تمرینات تیم نفت طی روزهای آتی نیز در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.

همچنین بخوانید: وقتی مادر علی دایی به استقبالش می آید!