ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > ستاره هایی که به استقلال آمدند و از تیم ملی خط خوردند

ستاره هایی که به استقلال آمدند و از تیم ملی خط خوردند

مجله اینترنتی نکته نیوز : بختیار رحمانی و کاوه رضایی ستاره های میلیاردی استقلال از دعوت نشدن‌شان به تیم ملی ناراحت هستند. بختیار رحمانی و کاوه رضایی دو ستاره گران‌قیمت فصل نقل و انتقالات از ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : بختیار رحمانی و کاوه رضایی ستاره های میلیاردی استقلال از دعوت نشدن‌شان به تیم ملی ناراحت هستند.
بختیار رحمانی و کاوه رضایی دو ستاره گران‌قیمت فصل نقل و انتقالات از عدم دعوت به اردوی اخیر تیم ملی به شدت ناراحت و دلخور هستند. آنها در فصل نقل و انتقالات از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتند ولی درنهایت ترجیح دادند با هم به استقلال بروند. البته در آن مقطع تنها این موضوع مطرح شد که استقلال توانسته پول خوبی به این دو بازیکن بدهد و برای همین آنها پیراهن این تیم را بر تن کرده‌اند اما ظاهراً بحث مالی، تنها یکی از مواردی است که آنها را برای پیوستن به استقلال وسوسه کرد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

گفته می شود سرمربی آبی‌ها به طور تلویحی به آنها قول داده بود کمک کند تا آنها حضور موثرتری در اردوها و بازی های تیم ملی داشته باشند اما این دو ستاره گران‌قیمت برخلاف تصوراتشان اصلاً به تیم ملی دعوت هم نشدند و به همین خاطر از منصوریان دلخورند. هرچند با توجه به نتایج استقلال در ۴ بازی ابتدایی لیگ عدم دعوت از آنها کاملاً طبیعی بود.