ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > حذف ناباورانه نادال برابر حریف ژاپنی / قضاوت این داور خنده دار است

حذف ناباورانه نادال برابر حریف ژاپنی / قضاوت این داور خنده دار است

مجله اینترنتی نکته نیوز : قهرمان تنیس اسپانیا و جهان با قبول شکست برابر حریف ژاپنی رنگ مدال برنز را هم ندید و با ریو ۲۰۱۶ خداحافظی کرد. رافائل نادال پس از شکست برابر حریف ژاپنی ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : قهرمان تنیس اسپانیا و جهان با قبول شکست برابر حریف ژاپنی رنگ مدال برنز را هم ندید و با ریو ۲۰۱۶ خداحافظی کرد.
رافائل نادال پس از شکست برابر حریف ژاپنی حتی به مدال برنز هم نرسید و با المپیک ریو خداحافظی کرد. داوری که قضاوت بازی نادال برابر حریف ژاپنی را بر عهده داشت همان داوری بود که در المپیک ۲۰۱۲ لندن با قضاوت ضعیف و مشکوک خود باعث حذف نادال شده بود. نادال در لندن با این داو ر درگیری لفظی شدیدی داشت و عجیب است که بار دیگر همین داور از فهرست ۴۵ نفری داوران آماده فدراسیون جهانی تنیس برای قضاوت بازی نادال اسپانیایی انتخاب می‌شود.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
نادال در این خصوص گفت: حق من شکست بود ولی پروژه انتخاب داور بی‌شرمانه است. قضاوت او عجیب است و من گاهی بین خشم و خنده می‌ماندم. او هرگز در سطح قضاوت در المپیک نیست. این را فدراسیون جهانی هم به خوبی می‌داند.
نادال درباره حضور در توکیو ۲۰۲۰ نیز گفت: چیزی نمی‌دانم شاید تا آن زمان خداحافظی کرده باشم ولی از حالا توان پیش بینی ندارم.