ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۱۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > اتحاد امیر و برانکو برای به تعویق انداختن بازی تراکتور و پرسپولیس فینال زود هنگام لیگ

اتحاد امیر و برانکو برای به تعویق انداختن بازی تراکتور و پرسپولیس فینال زود هنگام لیگ

مجله اینترنتی نکته نیوز : تراکتورسازی و پرسپولیس در حالی باید در هفته پنجم به مصاف هم بروند که هنوز ورزشگاه یادگار امام تبریز آماده بازی نیست. در چهار هفته ای که از لیگ برتر سپری ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : تراکتورسازی و پرسپولیس در حالی باید در هفته پنجم به مصاف هم بروند که هنوز ورزشگاه یادگار امام تبریز آماده بازی نیست.
در چهار هفته ای که از لیگ برتر سپری شده، پرسپولیس و تراکتورسازی به عنوان موفق‌ترین تیم‌ها رتبه اول و دوم را کسب کردند. این دو تیم باید هفته پنجم در تبریز روبروی هم قرار بگیرند و یک فینال زودهنگام را رقم بزنند تا تکلیف صدرنشین جدول درپایان یک سوم ابتدایی د.ر رفت مشخص شود. شاید بتوان برنده این بازی را شانس اول قهرمانی در نیم فصل اول لیگ برتر دانست. این نکات حساسیت مضاعفی بر این بازی می بخشد و آن را در حد مهمترین بازی فصل پیش از دربی بالا می برد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

اما نکته اینجاست دو تیم با مشکلاتی برای این بازی مواجه هستند. تراکتور به عنوان میزبان هنوز ورزشگاه اصلی‌اش را تحویل نگرفته است و پرسپولیس هم با داشتن ۶ ملی‌پوش و نزدیکی این بازی با بازی‌های تیم ملی، با مشکلات بسیاری روبرو است.مجموعه این دلایل باعث شده تا هردوتیم به تعویق این بازی راضی باشند و به صورت هماهنگ برای لغو این بازی تلاش کنند. گفته می شود برانکو و قلعه‌نویی بر سر به تعویق افتادن بازی به توافق رسیده اند و معتقدند تا آماده نشدن ورزشگاه یادگار امام، این بازی برگزار نشود.

اگر این اتفاق بیفتد تراکتورسازی فرصت بیشتری برای هماهنگ کردن بازیکنان خود دارد و همچنین پرسپولیسی ها می توانند با استراحت بیشتری به دربی تهران برسند. باید دید اتحاد «امیر-برانکو» نتیجه بخش خواهد بود و آنها می توانند سازمان لیگ را برای به تعویق انداختن بازی متقاعد کنند؟