ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > همه نیازهای منصوریان را برآورده کرده ایم باید امتیازگیری را شروع کند

همه نیازهای منصوریان را برآورده کرده ایم باید امتیازگیری را شروع کند

مجله اینترنتی نکته نیوز : پیشکسوت استقلال می گوید هیات مدیره استقلال تمام امکانات لازم را برای استقلال پدید آورده و این تیم باید هر چه زودتر به مسیر امتیازگیری برگردد. سعید مراغه چیان هافبک آبی ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : پیشکسوت استقلال می گوید هیات مدیره استقلال تمام امکانات لازم را برای استقلال پدید آورده و این تیم باید هر چه زودتر به مسیر امتیازگیری برگردد.

سعید مراغه چیان هافبک آبی پوشان در دهه شصت در خصوص آخرین شرایط استقلال اظهار داشت: «واقعا من به یاد ندارم که یک هیات مدیره تا این میزان توان برآورده کردن حاجات مربی وقت استقلال را داشته باشد. اما واقعا هیات مدیره الان استقلال هیچ کاری نماند که کادر فنی بخواهد و برای آن انجام نداده باشد.»

علیرضا+منصوریان

وی گفت: «باشگاه هر بازیکنی که منصوریان خواست را گرفت و هر اتفاقی که خواست را این هیات مدیره رقم زد. حالا از این تیم انتظار نتیجه گرفتن داریم. البته این را می پذیریم که بخش زیادی از تیم عوض شده و هماهنگی این همه نفر جدید در کنار هم زمان بر است، اما کم کم این زمان هم در حال عبور است.»

 

مراغه چیان ادامه داد: «همه می دانند که من یکی لااقل دنبال این نیستم که مثلا منصوریان برود و جای او را بگیرم چون هیچ برنامه ای برای مربیگری و یا حتی ورود جدی به فوتبال ندارم. من از فوتبال فقط خاطرات گذشته اش را دارم و این که دور همی با رفقای سابقم یک فوتبال پیرمردی بزنیم و یاد ایام قدیم را زنده کنیم. پس اگر انتقادی کرده یا می کنم، صرفا به این دلیل است که دلم به حال تیمم می سوزد و دوست ندارم که این تیم را ضعیف ببینم.»

 

کاپیتان سابق استقلال ادامه داد: «حالا استقلال با همین شرایط به تعطیلات رفته است. باید این فرصت را هم به منصوریان و اعضای کادر فنی استقلال داد تا در این تعطیلات هم تیم شان را بسازند و بعد از تعطیلات هم این تیم را ببینیم. اما واقعیت این است که بعد از تعطیلات هیچ بهانه ای وجود ندارد و انتظار من پیشکسوت و آن هواداری که در سرما و گرما می آید و تیمش را تشویق می کند، تنها کسب نتایج خوب و درخشان و صعود به رده های بالایی جدول است.»